reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Sylwia-nie forsuj sie tak :tak: -powinnaś odpoczywać.
Asia-no też jestem w szoku!!!

a zapomniałam dodać że Kuba w nocy wstawał tylko raz o 3:40 mam nadzieję ze i dziś będzie podobnie?-ale za to budzi sie ok 6-ej rano i już nie zasypia...tylko ok 11-ej 12-ej.
 
Kasiu u nas ok :-) :tak:

Potomka śpi, ze starym się dziś godziłam :-p (całkiem fajnie się godzić) generalnie nie jest źle tylko robota jakoś stanęła. Babki się przed świętami porobiły na bóstwo... :-D

co chcesz jeszcze wiedzieć?

Gratuluję Ci twardego zawzięcia z odstawieniem Kubulka... ;-) oby cycochy szybko odpuściły bunt... ;-)
 
dobry wieczor

pojawiam sie i znikam, ide poprzytulac sie do moich chlopkow, a do tego boli mnie zab, pogoda dalej do d...., dlatego humor nie dopisuje, moze jutro bedzie lepiej, choc zapowiadaja deszcze przez dwa tygodnie, ja mam we wtorek wizyte u kardiologa z Zakim i nie wiem jak na nia dotre, choc mam ok 100m do szpitala

kobietki dziekuje za odpowiedz o siusiakach, juz sie martwilam ze mi jakis dewiant rosnie, ale juz jestem pokojna :tak::tak::tak:

a czy ktos wie co u Kasi i Olisia ???

dobrej nocki zycze
 
hej

a u nas złego nastroju ciąg dalszy i nawet jest gorzej ale mnie juz to nie rusza

elcia u nas tez katar w nosie straszny znowu dopiero co sie jednego pozbyliśmy a już drugi raz jest zasmarkany

ja znowu prawie cały dzień w pracy jestem dzis od 15 do 21 zmęczona jestem strasznie jeszcze musze do reala po pieluchy jechać czy ktos wie cxzy jeszcze jest ta promocja na huggisy?????
 
reklama
hej hej

glowa mnie boli :crazy:

Ewedja ja kilka dni temu pisalam do Kasi i wiem ze szukaja czegos nowego do mieszkania bo w tamtej okolicy niewesolo caly czas i ze mieszkaja u znajomym chwilowo i dlatego nie ma czasu :tak:

zdrowka dla maluszkow i buziaczki dla staruszkow ;-)

mam huk roboty :eek::eek: wiec to tyle
 
Do góry