Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



i am am mowil
.
, czekam gotowy do wziecia ze swoim zestawem lozeczkowym 

.

czyli bajke 
, i tak sobie jeszcze troche polezelismy.

, Mi dochodzi prowizja wiec nie narzekam ale z nia to roznie, raz jest sporo a raz slabo 
. Tez bym wolala miec wiecej ale w sumie nie narzekam tylko ta ilosc roboty 

.


.

.

bo z tym gorzej.


, dopiero bym wyglada.





, obnizka ponad 200 na sztuce 

. Jedna jeszcze dokupilam wczoraj po tej nizszej cenie, dobre i tyle 


niestety wiem że strajk nie przejdzie, jestem za świeżym pracownikiem i jeszcze na dodatek nie pracuję na stałe i mam 1300 zł ale brutto + 10 % premii, wysługi nie mam bo u nas dopiero po 5 latach pracy jest 7,5%. Lepiej jest w sezonie bo czasem dostajemy premie uznaniowe ze 200 zł
Niestety na wschodzie to i tak jest sporo, bo w niektórych miejscach to nawet księgowym proponują minimalną





Aż 4
Używa go też w samochodzie i jak mu podaję picie to zawsze daje smoczka i pieluszkę mi, żebym mu potrzymała
nigdy nie odłoży na bok



wiec tylko w skrocie








????-może ona nas uratuje???-co Ela???
-masz jakiś pomysł kreacji jak to Aśka ujęła na wieloryba????



;-)
-nie-ma to samo co ja
-te same objawy...hmmm
....-kurcz-no ale my sią staramy....
......-UPS!!!!!



-może ciocią zostanę????

;-)-byłaś w Boti???-ja tam dziś zakupiłam sandałki dla Kubusia.