• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
a co kata, zastanawiasz sie nad nim, co? Juz widze, jak kombinujesz, jak by sie przytulic do jego futerka.....:-D:-D:-D

Kasia- no to sie nie dziwie, ze tak Cie maz pilnuje z tym jedzeniem.....
 
Ja też wróciłam ze spacru( żeby nie napisać z pola bo te z Warszawy pomyślą że kukurydzę sadziłam czy cuś :sorry2: ). I o dziwo udało mi się kupić potrzebne materiały na strój dla Małgosi:tak::tak::tak::tak::tak:
No i kupiłam gong dla Stasia za 45 zł z przesyłką:tak::tak::tak::tak:
 
Alex:-D:-D:-D ciekawe ktorego futerka??? bo pod futrem tez moze miec futro...

Kasia to sie masz z tą wątrobą,to rzeczywiscie musisz o siebie dbac!
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry