• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
zjadłam zupę z kubka (biedronkową) i teraz muszę iść kubek zabunkrowac żeby J nie widział!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:-bo zaraz mi :angry::angry::angry::angry:zrobi.:-p-ale mnie się tak chciało!!!!!

Dota-a co to są skarpy.....:-D:-D:-p
ja też czasem mu nie zakładam. kapci -w anty biega.-na boso to tylko po dywanie mu pozwalam -bo większość u nas albo deski albo płytki.to zimno.
Kata-szybki????pół godz.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry