• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kata dzięki. ALe fakt drogie, zwłaszcza że jeszcze muszę do tego kupić gong:sorry2::sorry2::sorry2: Ale chyba kupię mu taką do sauny bo one są 15 min. tylko że przykręcane do ściany:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Weroniczko-no to masz ładny wydatek...:tak: kurcze gongi też nie sa tanie-jak patrzyłam to ok 300zł.

Elcia-już mnie nie będziesz lała???-bo nic ze mnie nie zostanie -oszczędź.....plisssssssssss
Peureux04.gif
 
Ostatnia edycja:
Kasiamaj można znaleść takie w granicach 50 zł ale używane:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2: No ale antyk też fajna sprawa bo jak się Stasiowi już znudzi ten cały fort buar to będzie zdobił mieszkanie:tak::tak::tak::tak:
 
Oj gaduly gaduly, ja nie wiem kto sie tymi Waszymi dziecmi zajmuje, bo na pewno nie Wy! ;-):-D
:tak::tak::-)

no wlasnie!!! tez mnie to ciekawi:tak::-D

dzien dobraśku!!!:-)
Viki:-)
Oj Kata wymocz sie wymocz....mowie Ci, tego Ci trezba:tak::-p

Siostraaa zdrowka zyczymy:tak:myslalam,ze w domku zostaniesz....
Kogo my tu dzisiaj mamy...Kasia,Weroniczka,Elka(hihhi) hejka laski:tak:;-)
Alex dobrze,ze wszystko ok!!!:tak:cmok!
Ide z Mufinkiem na dwór....zajrze za gdzinke,moze dwie....
narka babki:-):-):-)
 
Dota-hejnka :tak:;-) jak tam??? było coś???.......no wiesz?....
Bisous01.gif
:-p

my też jedziemy na spacerek-przy okazji zakupy zrobię-muszę zlukać kapcie dla szkodnika bo już mu nóżka urosła.

pa babeczki.
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry