Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij



A jak się siedzi w domu to dzień się okrutnie dłuży. A jeszcze muszę iśc na zakupy żeby coś na obiad ugotwać a pomysłu nie mam zupełnie co











Ale ponoc ma się pogoda popsuc w tygodniu,tak wiec nie narzekam,niech sloneczko swieci;-)
jutro juz wraca a troche tęsknoty się przyda


Ale mam z nim dobrze:-) Teraz Marcel śpi więc tata pojechał budzic mamę do pracy
bo Ta siedziała na komputerze do 4 nad ranem


albo gdzies w krzakachMoże trzeba obejsc okoliczne drzewa w poszukiwaniu skacowanej Jutrzenki![]()

zapamiętam to sobie 


jakoś w miarę szybko ale spokojnie teraz idą ;-) 
No i czopki szybciej się wchłaniają. Ja jak coś to dawałam Paracetamol w czopku a Nurofen w syropie ;-) co 3h. 

niestety!
;-)achhh...popatrze sobie jeszcze na nie...achhhhh