witajcie
ledwo żyję
Kuba ciągle marudzi-płacze.....
wczoraj ciągle temp.39*-niczym nie mogłam zbić!!!!!-dawałam paracetamol w syropie potem w czopku!!!!po czopku też nie było lepiej!!!!-w końcu zawinęłam go w gruby koc i pojechaliśmy do szpitala na pogotowie.akurat dyżur miał mojej mamy kolega-więc było miło i nie musieliśmy czekać!!!-jak zawsze się zdarza.
zbadał Kubusia i stwierdził że nie widzi nic złego-bo ani gardło czerwone,kataru też nie ma....-może jest za szybko żeby stwierdzić cokolwiek-może choroba dopiero się rozwinie.......-to jego słowa.kazał zwiększeć dawkę paracetamolu do 7mil.
wrócilismy do domu-Kuba całą noc spał ze mną (J wygoniłam na materac)-maly często budził siew nocy i płakał-nie dał sobie zrobić zimnych okładów na czoło-kąpieli-darł się jak wściekły!!!!-nie wiedziałam co mu mam robić???-wszystko co robiliśmy bardzo go denerwowało!!!-nie chciał nawet żeby go dotykać-wołał ciągle przez płacz- NE NE NE
dzięki Bogu że choć pił dużo !!!!!
dziś rano był znów problem bo trzeba było pobrać siuśki do badania!!!-jakoś sie udało po 40 minutach.
w ciągu dnia marudził i ciągle mi na rękach siedział...wszędzi musiał chodzić ze mną-albo trzymał siemojej nogi.
o 10-ej udało mi siego uśpić-więc i ja też odpadłam-spał ze mna-obudziliśmy się po 3 godzinach.
i już w trakcie snu nie miał gorączki.
po obiedzie znów mu podskoczyła...do 38*-podałam mu syrop-kupilismy IBUFEN-chyba szybciej działa niż paracetamol.
jak szedł siękąpać gorączka mmu spadła do 37.4*
teraz J go usypia.-miajmy nadzieję że noc minie spokojnie!!!!!!
jutro na kontrol idziemy do pediatry-trzymajcie kciuki!!!
wiecie co?-zmęczona jestem-głowa mnie boli i brzuch od noszenia Kuby-blizna po cesarce-chyba przesadziłam....z tym noszeniem 13.5 kg.-ale co zrobić kiedy to taki mały bidulek.............
Dota-czemu chcesz oddać pieska???-aż tak Cię denerwuje???-może poszukać Ci kupca-albo chętnego żeby go przygarnął??

;-)cieszę się że już z Twoim tatą ok!!!
Viki-udanej wycieczki i niezapomnianych wrażeń!!!!
dzięki dziewczyny-że się pytacie co u nas!!!-i dzięki też za rady!!!!