• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
hehe no dobra to powiem ci ciekawostke ze jutro u mnie w szkole jest Letni hmm nie wiem jak to wyjasnic ooo wiemmm Festyn na cele charytatywne no i poniewaz jestem hehhe powiedzmy odwazna heheh zeby nie napisac glupia zgodzilam sie na przebranie w kostium misia i kazdy bedzie mogl zaplacic i rzucac we mnie mokra gabka!!! dziwna jestem nie ?? kto mnie najbardziej zmoczy wygrywa. J juz zapowiedzial ze bierze kamere heheh
 
OOO! Stefanka- to ja jutro bede! Chce obrzucic Cie gabka! :-)

Co do lekow to ja sie nie znam, bo nie serwuje Oliwierowi... ale mam w domu zawsze nurofen....

A my jemy tak:
sniadanko: Kaszka lub serek
2 sniadanko( z mamusia): to co jem ja, zazwyczaj jejecznica, kanapki, czasem tosty z serem
Obiad: ze sloiczka
My jemy dosc pozno, wiec potem Olis je jeszcze z nami, ale to juz nieduzo raczej
Kolacja- kaszka
Mleko przed snem ok 220 ml
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry