Magda_lenka
Mamusia Wiktorka
- Dołączył(a)
- 21 Październik 2007
- Postów
- 2 234
a moje hula się połamało...a jakie to jest hula anionowe?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj



Akurat teraz jak bylam w Polsce to kupowalam mu butki, wlasnie rozmiar 24 i co prawda ma troche miejsca, ale tak ma byc, a 23 sa u niego na styk, wiec musi miec juz 24.
:-)
nigdy wczesniej sie z takim nie spotkalam.....
:-)

z butkami to różnie...23roz.choć dziś kupiłam mu buty ogrodowe to wzięłam rozmiar 27
-bo mniejsze były za małe.....
-będzie dobrze!!!!!