• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
z takimi to można wyskoczyć....
29.gif
 
to jeszcze slowko ode mnie

Kata no widzisz jaka Ty madra babka, jakos kiedys nie moglam zadnego nicka w jakis forum dopasowac bo byly zajete te co chcialam i jakos tak mi ta jutrzenka wpadla i juz taka zostalam ;-):-D
W sumie jestem z projektu w srodku zadowolona, z zewnatrz niby tez ale my go ladnych kilka lat temu kupowalismy i wtedy nie bylo jeszcze tyle tych projektow jak teraz, nie bylo ich w necie tylko sie kupowalo w kioskach katalogi i bryla z zewnatrz jest z tych tradycjych, dach dwuspadowy a nie taki jak teraz sa te nowoczesne chatki. Ale cos, dom jest na lata a moda ciagle sie zmienia, wtedy jak wybieralismy akurat co innego bylo na topie

Stefanka wiedzialam ze u Ciebie na cieplo slowo zawsze moge liczyc :cool2::cool2::cool2::-):-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry