dotaZ
Fanka BB :)
Asia no wlasnie dla mnie to duza wada-brak pojemnika na psociel...tez mi sie to łózko podobało, u nas w lutym było za polowe ceny-duzo dziewczyn kupiło swoim pociechom...:-)i one sobie chwalą to łózko...a ja jakos nie jestem przekonana...
Viki to do szybkiegooooo:-):-):-)
no i zdrówka wszystkim chorym!!! Aga i dla Ciebie tez
Viki to do szybkiegooooo:-):-):-)
no i zdrówka wszystkim chorym!!! Aga i dla Ciebie tez

Ostatnia edycja:
skąd wiesz że tak nie jest? Poza tym jak by zawsze było tiu tiu słodziutko to by było za mdło... Jesteśmy różne i nie koniecznie musimy się zawsze zgadzać
i jeszcze nie śpi... każe se koniki rysować... ło matko... padam...
"Spotkał katar Katarzynę, Katarzyna pod pierzynę.
(
