kacha_wawa
12.2007/01.2010/09.2011
Jutrzenka to masz skina w domu ;-)
Ja też muszę Olisia jakoś ściąć, ale że ma kwadratową głowę to nie mam pojęcia jak, w dodatku jak tylko zobaczy maszynkę to jest jeden wielki ryk, z nożyczkami nawet nie próbuję się zbliżyć
Kiedyś puszczałam mu bajki i grzecznie siedział, a teraz drze się i zwiewa.
Dzisiaj Madzia była na swoim ostatnim spacerku, została pożegnana naprawdę godnie i z szacunkiem.
A ja siedzę tradycyjnie z moim małym nocnym markiem, gadzina nie ma zamiaru iść spać
Oliś przy niej to naprawdę dziecko anioł, chociaż też non stop psoci 
Ja też muszę Olisia jakoś ściąć, ale że ma kwadratową głowę to nie mam pojęcia jak, w dodatku jak tylko zobaczy maszynkę to jest jeden wielki ryk, z nożyczkami nawet nie próbuję się zbliżyć
Kiedyś puszczałam mu bajki i grzecznie siedział, a teraz drze się i zwiewa.Dzisiaj Madzia była na swoim ostatnim spacerku, została pożegnana naprawdę godnie i z szacunkiem.
A ja siedzę tradycyjnie z moim małym nocnym markiem, gadzina nie ma zamiaru iść spać
Oliś przy niej to naprawdę dziecko anioł, chociaż też non stop psoci 





