Paula21
Grudzień '07
Hej!!!
Madzia tak na prawdę to nie wiem czy ta mieszanka mi pomogła bo wzięłam się za sprzątanie Julkowych gratów
i przeszło ;-) kupiłam piękne kolorowe pudełka i posegregowałam drobiazgi ;-)
teraz wszystko ma swoje miejsce... akcesoria dla lalek, koniki i małe laleczki, i plastiki (owoce, zastawa i inne... )
ooo Aga to nie dobrze że się skasowało...
aż się odechciewa powtarzać, nie... ;-)
Kata u nas od wczoraj cieńsza kurteczka na polarku, apaszka i nawet goła głowa podczas szaleństwa na placyku ;-) jak jej chłodno to się sama dopomina o czapę czy szalik ;-)
No i spacer wczorajszy też bez pieluchy ;-):-) byłyśmy 3h na spacerku i robiła na trawkę 4 razy siusiu... tak jej się podobało że co chwilę chciała się zmuszać do siusiania


Wcześniej krótkie wypady bez pieluchy, a dłuższe z pampersiakiem, ale już jak ciepło jest to podlewamy zielone ;-):-)
Sylwia ło matko... zadymę zrób temu dostawcy
;-)
Weronika fajnie że się udało ;-)
Kasiamaj no ja jak szalałam w wakacje z krepiną to moje siostry poszły w różowych kudłach do szkoły


Dota u nas też się zdarza że młoda do 8-9 śpi... fajnie...
Ale dziś np. obudziła się o 2:30 w nocy i chciała teletubisie

o zgrozo!!! Wyła z pół godziny aż w końcu usnęła... wariatka!

Alanka śpi, ale jak wstanie to zjemy drugie sniadanko i na spacerek :-)
MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!!!!!
Madzia tak na prawdę to nie wiem czy ta mieszanka mi pomogła bo wzięłam się za sprzątanie Julkowych gratów
i przeszło ;-) kupiłam piękne kolorowe pudełka i posegregowałam drobiazgi ;-)teraz wszystko ma swoje miejsce... akcesoria dla lalek, koniki i małe laleczki, i plastiki (owoce, zastawa i inne... )

ooo Aga to nie dobrze że się skasowało...
aż się odechciewa powtarzać, nie... ;-)Kata u nas od wczoraj cieńsza kurteczka na polarku, apaszka i nawet goła głowa podczas szaleństwa na placyku ;-) jak jej chłodno to się sama dopomina o czapę czy szalik ;-)
No i spacer wczorajszy też bez pieluchy ;-):-) byłyśmy 3h na spacerku i robiła na trawkę 4 razy siusiu... tak jej się podobało że co chwilę chciała się zmuszać do siusiania



Wcześniej krótkie wypady bez pieluchy, a dłuższe z pampersiakiem, ale już jak ciepło jest to podlewamy zielone ;-):-)

Sylwia ło matko... zadymę zrób temu dostawcy
;-)Weronika fajnie że się udało ;-)
Kasiamaj no ja jak szalałam w wakacje z krepiną to moje siostry poszły w różowych kudłach do szkoły



Dota u nas też się zdarza że młoda do 8-9 śpi... fajnie...
Ale dziś np. obudziła się o 2:30 w nocy i chciała teletubisie


o zgrozo!!! Wyła z pół godziny aż w końcu usnęła... wariatka!

Alanka śpi, ale jak wstanie to zjemy drugie sniadanko i na spacerek :-)

MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM!!!!!




Zjadla, wypila i polozylam sie z nia w salonie, ale ona chciala isc do siebie i wmiare szybko zasnela i tym sposobem od 20-8 pospala z mala nacna przerwa....
