• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej,hej:-):-):-)

dziekuje za kapciuszkowe odp... mła!!!!hihi;-) moj tez nigdy kapci nie mial...a ostatnio zaklada sobie buty i chodzi w domu...:baffled::-D

dlaczgo ja nie widze załaczników??? o co cho....kurcze:baffled: Katka Twojej pilki nie widze-no chyba,ze skasowalas;-)

Paula a gdzie na Mazury jedziecie??? My tez:tak::tak::tak: moze gdzies blisko bedziecie???
My do Majoszków;-):-):-):-) (Majoszka no kupilam sobie pare rzeczy specjalnie na przyjazd do Ciebie-no wiesz znowu Twojego J zobacze:-p:-D )

no to powitam jeszcze Sylwke i Ewedje;-)hejka laski!!!

i ide na ciasto i kawke:-):-)pychaaaaaaaaaaaa:-)

Aga co?????snieg????? o rany dawno sniegu nie było:szok:;-)kwiecien plecien....

uśmiechnietych buziaków na cały dzien:-):-):-)paaaaaaaaaaaa:-):-):-):-)

 
reklama
nocna zmiana była teraz pora na poranną :-D

dota jaka piłka? :baffled: nie wklejałam żadnych załączników :no: masz prawo nie widzieć :-)
choć stefy link mi się nie wyświetlił

moje dziecko z grzanek przerzuciło się na kulki czekoladowe z mlekiem
idę jej dać śniadanko...

dota ale pieścisz podniebienie z rana :-p
 
Kata-hej hej...oj..jaki fajniusi ten oscypek-hej!!!:-D:-D:-D
zjadłoby się oj zjadło :-D

co do YCD-jakoś tak lubię :tak:

o Dotka-nie wiedziałam że Ci sie tak mój J podoba...:szok::-D:-p
hmm...a co kupiłaś??? stringi :-p:-p:-D,na wieczorne party???-bo wiesz on taki wyposzczony.Żebyś bidulko przeżyła jak 'cię taki wygłodzony chłop zobaczy...:-D:-D:-D:-D a Ty taka kruszynka :laugh2:;-):-);-)-a tak to HEJ.pom sie nie przywitała z Tobą.;-)
 
Katka fakt!!! o jaaaa idioten:-D:-D:-D
zalacznik to emotka:-D:-D
Paula juz znalazłam Twoją odp.-do spychowa :)nic mi to nie mowi ale fajnieee:tak:;-)

Jutrzenko to kiedy jedziesz na jakies szkolenie????? moge wtedy przyjechac posprzatac Ci tą szafe...mysle,ze R sie ucieszy:-p:rofl2:

oj Kasiaaaa:))))
 
reklama
za mało:tak: wlasnie sie wazyłam i wyszło całe 54kg:-)

nie,nie oglada strazaka...jakos nie lubi bajek...tylko wieczorami oglada Elmo:-) a tak cały czas muzyka musi leciec....
a ciekawe czy leci strazak sam na "mini-mini"...moze by sie zainteresował;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry