reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

będa pod rząd :-):-)

bylismy u lekarza ale nic mu nie jest ma troche gardło czerwone i nic poza tym lekarka powiedziała że może w domu za sucho jest może spał z otwarta buźka i mu wyschło i podrazniła bo tylko syropek mam mu dać
poza tym zaleciła dawanie juz wibowitu bobas tam niby od 2 lat ale ona mówi ze spokojnie raz dziennie juz można dawac na zmiane z tranem no tyle ze ten tran ma smak naturalny dla takich maluchów ciekawe czy to wypije :-D:-D

super pogoda jest tutaj tak cieplutko mmmm:-D:-D
mały teraz spi więc ja wstanie szybki obiadek i znowu na spacer idziemy niech sie troche wyszaleje ogólnie jak wychodzi na dwór to lepiej spi lepiej je apetyt mu wraca tylko nie lubi długo na nóżkach bo sie meczy jednak a ja juz z utesknieniem czekam na kupno nowego wózka bo mi sie z tą landara nie chce wychodzic ale jak tylko mi babka wpłaci kase to zamawiam ten chicco lite way

patrzyłam w sklepie to wózek bez spiworka i pałąka kosztuje 620 zł a na allegro za cały zestaw płate z przesyłką 450 -480
 
reklama
dota no tak tak masz racje tylko chyba własnie asi chodziło o to co ja napisałam bo ja tez nie wiedziałam jak wstawic tak zdjęcia na poczatku żeby nie były w okienkach

my na święta w domu tz niedziela cała u nas wszyscy przyjda a w poniedizałek do teściowej idziemy no i okna trzeba dlatego umyć uuuuu brrrrr:eek::eek:
 
jestem bo młoda ma drzemkę - odpocznę sobie przed dalszą kuchenną zaprawą ;-)
t. pojechał umyć auto i wymienić opony

kasia dzięki za fotkę! właśnie o czymś takim myślę tylko w kolorze ecru i dł. do parapetu. ja bym chciała sam makaron ew. jakiś delikatny wzorek gdzieniegdzie - muszę poszukać
diankus bardzo młody twój mąż :szok: czas i jeszcze raz czas... bądź cierpliwa i nic na siłę :no: nie wiem czy czytałaś mój post ale mój tato był w podobnym wieku jak się urodziłam - dojrzał powoli i przyszedł odpowiedni moment :tak: trzymam kciuki!będzie dobrze!
też mam żaluzje ale jest mało przytulnie :-(
asia w czym robisz szablon? we front pagu?
dota siedzę w domu. kuzynka z niemiec przyjeżdża jak co roku zresztą :tak: palmy nie mam, koszyczek z zeszłego roku, nawet kini babcia kupiła malutki na jedno jajko :-D
grzechotka nie wyświetlają ci się szystkie zdjęcia :no: fajny szablonik!
a z tym wózkiem też tak miałam - pełno maili o wcześniejsze wycofanie aukcji ale suma sumarum nie zrobiłam tak, cena nie osiągnęła minimalnej ale ten gościu co wygrał i tak zapłacił tyle ile chciałam :-)
 
Ja też się witam.
Właśnie piję kawę z kozim mlekiem:baffled::baffled: Nieza dobra ale bez niej nie pociągnę długo bo jestem coś śnięta ostatnio:sorry::sorry::sorry:
Byliśmy dziś po Stasia w przedszkolu bez wózeczka i Tadziu bardzo dzielnie i grzecznie maszerował:tak::tak::tak:

Zdjęcia sukieneczki zrobiłam dla Was babeczki ale muszę je zgrać do kompa ale narezie nie mam na to czasu:no::no:
 
Czesc i czołem babeczki:-):-)

Wpadam się tylko przywitac i zameldowac że żyję (jakby kto pytał:-p;-)). Na prawie tydzień odcięli mnie od świata odłączając internet:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Porąbana firma.

Niestety nie dam rady nadrobic tego miliona postów:zawstydzona/y:;-)
 
weroniczko mnie kozie mleko uratowało jak młoda miała skazę :tak: ja strasznie mleczna jestem a krowiego nie mogłam pić - piłam kozie. na początku bleee ale z czasem się przyzwyczaiłam :tak: piłabym do tej pory bo zdrowsze ale cena :baffled:
to już możesz spokojnie czekać na chrzest ;-) a dodatki już masz kupione: świeca, szatka itp.?
sylwia pytali pytali ;-)
 
kata ja też mam 22 i MUSZĘ sobie radzić, czytałam twój post, przepraszam że nie odp :zawstydzona/y:
weroniczka kozie :sorry: smacznego :-D

a tu kurteczka wiosenna co Nelce, dla odmiany, kupiłam w sklepie tzn nowa :-) za 15 zł :-p tylko rozmiarówka jakaś dzika bo 122 na metce :szok:



dopisane:
właśnie sylwia zastanawiałam sie czy ty tu jeszcze piszesz, bo za mojej kadencji byłaś :) oglądałam ostatnio twoje zdj na nk :D
 
reklama
diankus ale ty jesteś mamą - nelkę nosiłaś pod sercem dla faceta to abstrakcja ;-) instynkt tacierzyński u niektórych wyrabia się w czasie
kurteczka śliczna :tak:
 
Do góry