reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

moj mąż robi jajecznice , paweł poszedł spac wiec wzielam kawe i przyszłam do was:-)

ewedia - trzymajcie sie tam...oby to juz byl koniec tragedii

dotka kupilismy rowerek:tak:troszke inny ale podobny;-)

paula u nas niekapek avent tez kapie:baffled::angry:najbardziej przez tą dziurke odpowietrzającą jak u asi:tak:

monia gratki dla wiktorka, no prosze jaki dzielny facecik:-)no i zdrowka zycze

jutrzenka "anioły i demony" są super!!!!!!! nie wiem czy nie lepsze od" kodu"
jak bylismy niedawno w kinie to widzialam zapowiedzi filmu i mysle ze tez bedzie dosc dobrze zrobiony i napewno sie wybierzemy. a ksiazke jak najbardziej polecam:tak:


wszystkim chorym maluszkom zyczymy zdróweczka:tak:

a u nas noc w miare przespana, dzis za oknem nie ma sloneczka ale i tak zaraz jak pablus wstanie to jedziemy na zakupki na targ i musze kupic zabezpieczenia na rogi bo kupilismy wczoraj stolik do pokoju a znając mozliwosci pawła...wole zabezpieczyc rogi...


no i znow walcze z sobą by nie obciąć włosów....
 
reklama
hej dziewczęta

kasiamaj kuba miał testy ale to fakt że mogły nie wyjśc tyle że jak jest alergia a my jesteśmy bezradni bo nie wiemy na co i stan sie pogarsza to robi sie każde testy bo może wyjdą i naprowadzi nas to na jakis trop a testy moga nie wyjśc nawet u dorosłego

ojojo dfzis mnie czeka nieuniknione mycie okien juz umówiłam się z teściową żeby kuba sie zajeła a ja do mycia bleeee

i czekam na wózek z utesknieniem jak jest to w sumie sobie myśle eee nie potrzebny aqle jak nie ma to dopiero woidze jak jest bardzo potrzebny wczoraj do lekarza na rekach na rynek poszliśmy po ziemniaki to kuba układal wszystko w skrzynkach ziemniaki kiwi pomarańcze i wszystko chował do kieszeni mały złodziejaszek a potem kuba na ręce i siaty w rekach :eek::eek::eek:
 
Hej Mamuśki
Wpadam na chwilę się przywitać bo mały śpi i muszę to wykorzystać i umyć okna, bo jeszcze nic nie zrobiłam... wczoraj rozpakowywanie, pranie, dziś prania ciąg dalszy a jeszcze tyle roboty przede mną w szafach, szafkach itp ehhh jeszcze muszę małego na spacer zabrać:eek:
Marcelkowi wyskoczyło coś na skórze, najwięcej na rewej dłoni od jej zewnętrznej strony, niby bzdura ale idę jutro do lekarza, bo nie wiem co to, może liszaje a od czego są?? kurcze może coś w parku złapał i się rozniosło?? takie małe zaczerwienienie, ale wolę zapytać.
Wróciliśmy w niedzielę w nocy, byliśmy u teściów i mojej mamy i babci, bo można powiedzieć, że to po drodze:confused2:
Humor już trochę lepiej chociaż sprawa się dziwnie rozwiązała, właściwie nie rozwiązała się wcale, ale to już bardziej D. problem niż mój, bo to jest związane z jego rodziną...ehh dziwne te relacje i dużo nie rozumiem z ich zachowania ale kurde nic nie mogę zrobić, tylko mi jeszcze trochę przykro...

Dobra spadam myć okno w kuchni, nie nadrobię, bo same rozumiecie...porządki i mnóstwo mam na głowie, ale będę zaglądać.
Buźka dla Was wszystkich kochane kobiałki:laugh2:
 
cześć kobitki!
emot54.gif

u nas pieknie na dworze.-Kuba właśnie zasnął.dziś muszę zabrać się za sprzątanko-bo święta idą a tu wszędzie sajgon.
mimo iż nas nie bedzie w święta w domku to fajnie jak się wróci do pachnącego mieszkanka.
dziś rano jeszcze dokończyłam robić kartkę świąteczną-i tylko wysłać trzeba.

Pryzybela-zastój i stwardnienie zrobiło się pod wpływam nie ciągnięcia.staram sie zeby Kuba zapominał o cycu-a teraz jak jest tak fajnie na dworze to tak mu organizuję dzień że jakoś udaje mi sie nie karmić w ciągu dnia i dlatego wieczorem mam zamiast cycka kamień!!!
sama trochę ręcznie ściągam ale nie wiem skąd mi się to mleko bierze?
po laktatorze zauważyłam że napływa szybciej i więcej.
pytasz co to AZS-atopowe zapalenie skóry-w przypadku Kuby obiawia się suchymi plackami na pupie-smarujemy maścią.
Grzechotko-ja właśnie mówiłam tej babce że może lepiej zrobić -to jakoś dziwnie to odebrała-jakbym podważała jej słowa...chyba????....poczekamy na wyniki i zobaczymy-jak trzeba będzie to wszystko będziemy testować-najwyżej gdzieś indziej.
Aga-no to ja tak mam z 2 cyckiem-karmię jednym,bo Kuba tamtego nie chciał od pozątku-a mimo to mam w nim mleko nadal -tylko znacznie mniejszą ilość.
Weroniczko-a gdzie fotki sukienusi?
Elcia-co u Was?
Kata-?????

co tam jeszcze??? hmmmm,-a prześlę Wam
248.gif
 
Heloł!
Słońce wyszło. Zupkę ala krupniczek ugotowałam. Zaraz idę z małym pospacerować trochę i mam nadzieję, że pójdzie spać koło 12 bo od 5 wariuje. A ja niestety z nim na nogach.
Diankus, wypociny?Wypraszam sobie...No i zdrówka życzę.
Weroniczka, wzajemnie:-)
Viki, dobrą mąż jajecznicę zrobił?:-)Pablo bardzo wcześnie chodzi na drzemkę. On śpi jeszcze dwa razy dziennie?
"Anoły i demony" czytałam i także polecam.
Iza, fajnie, że masz już lepsze humor. Oby wszystko się wyjaśniło na +. I coś rzadko ostatnio zaglądasz. Nieładnie, koleżanko.
Grzechotka, milusiego mycia okien.
Ja w tym roku nic robię. W piątek wyjeżdżamy. Ogarnę tylko dom jak zwykle i mam resztę w nosie, hehehe
Aga, pozdrów Lublin ode mnie, hehehe.
Elcia, jak tam? EEE, Aga, elcia nas olewa:tak::tak::tak:My o nią pytamy a ona co?:-D:-D:-D
Kacha, a jak u Ciebie?
Alex udanego pobytu w Polsce.
Jutrzenka, hop hop.
Dotka, jak oczko? Belka wypadła, hehehe
Kata, co tam robisz?
Kasiamaj, odpoczęłaś po wczorajszych wyjazdach?

Dla pozostałych pozdrowionka:-)
 
hej hej
dzieki laseczki ze sie dopyujecie :) kochane z was babsztylki
a u mnie hmmm no T przeprosił ale mi jakos ciezko przejsc z tym tak do porzadku dziennego:(
weny zero dosłownie zero nic mi sie niechce a tyle mam szycia tyle sprzatania ło matko chyba sie zastrzele :(
oj nie smece\
] pa miłego wtorku:)
 
reklama
Do góry