reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dzien dobry

Hej!

Jutrzenka, czytałam. Lubię Cobena więc brnij dziołcha... Ale wiesz, co kto lubi...

malo mam czasu ale zaczelam, przeczytatal 2 rodzialy i jestem ciekawa co dalej, nawet fajnie sie zapowiada :tak:

U nas Dobranocny Ogród trochę się już znudził, teraz Olivia zapatrzona jest w Waybaloo
Jeśli chodzi o nocnik to sposób Agatki u nas też się nie sprawdził. Jak siostrzeniec zrobi siku i nocnik gra to Marcel leci i mówi "brawo dadi":-D ale jak się pytam czy ona usiądzie to od razu mówi nieeee:wściekła/y::wściekła/y:

hehe Sylwia u nas tez Waybaloo ana tapecie, kuba uwielbia, stoi w lozeczku i robi to co oni :-D:-D:-D.
A kuba na nocnik tez ma sposob. Ja mowie kubus jak zrobisz siusiu to nocnik bedzie gral, ale dla niego to pikus, umie tak palcem nacisnac na ten czujnik ze gra bez sika i sie cieszy :-D:-D:-D

jutrzenka natychmiast wyrzuc te ksiazke !!!!!!! to zlo !!!!!!czytanie szkodzi na oczy!!!!!

wiem ale co poradze, postawnowilam przeczytac zeby zawyzyc srednia krajowa w czytaniu ksiazek :-D:-D

No , jak jutrzenka umyta i pachnaca, to mozna juz zasiasc na bb.....:tak::-p;-)

no to sie rozumie :-):-)

Jutrzenka z tymi Walentynkami to z deka przesadziłaś :-D:-D:-D

hehe nie koniecznie, w tym szpitalu co rodzilam to wywywoluja dopiero 2 tygodnie po terminie wiec wszystko jest mozliwe :-D:-D

siostra zaproponowala zeby dziadkom kalendarz ze zdjeciami wszystkich wnukow porobic,

fajny pomysl, tez potem na to wpadlismy ale juz karnet wykopione wiec zrobimy tylko jedno zbiorowe zdjecie.

A i mielismy jeszcze pomysl wziac jechac z dziaciakami do fotografa, zrobic im profesjonalne jakies fajne fotki i wlasnie kalendarz potem z tych fotek zamowic.

Ale sie dzis wkurzylam rano, wysuszylam polowe wlosow i wylaczyla mi sie suszarka i juz nie wlaczyla :wściekła/y::wściekła/y:, jakos dziwnie smierdzi spalenizna, wrrr, dobrze ze mialam lokosuszarke taka stara to nia wysuszylam.
Mam nadzieje ze jak przestygnie to zacznie dzialac, mam ja pewnie troche ponad rok i bym sie wkurzyla jakby to byl jej koniec :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Specjalnie wzielam taka lepsza Philipsa i myslalam ze pochodzi.

dobra bo za robote musze sie wziac. Milego dnia :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
HEJ!!!

Witam się tylko i zmiatam obiad robić...

Amelucha-wstręciucha znów daje mi dziś popalić... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: boshe za jakie grzechy... ehhh... idę do garów....

Miłego dnia...
 


ojojoj ale rozmowne kolezanki :szok::szok::szok:

Elcia nie widzialam

HEJ!!!Amelucha-wstręciucha znów daje mi dziś popalić... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: boshe za jakie grzechy... ehhh... idę do garów....

ojj tak to jest ze jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twarda dupe ;-):sorry2:

a w pracy kompletny brak czasu

ja az sie boje co mnie zaraz czeka, styczen juz prawie przelecial jeszcze luty a w marcu juz sie zwroty z nadplat zaczna i znow zajęcia w setkach :no::no::confused::confused:

aha Paula, takike tam nic nadzwyczajnego, kotlecik frytki i sałatka, ale jak zrobione przez kogos to zawsez lepiej smakuje:-)

co racja to racja, a poza tym ja lubie taki zestawik obiadowy :tak::tak:

a ja w domu i:-D i:baffled: kuba znowu jest chory rece mi opadają

zdrowka dla Kubulaczka

a gdzie nasze Kasienki sie dzis chowaja. I Dotka leniuch chyba spi ciagle :sorry2:
 
reklama
Czesc:-), ale u nas piekne sloneczko....:-)
Kacha- moze to dzis?:-p Nie, zartuje, nie ludz sie, he he....:-D:-D:-p;-)
A ciuszki jeszcze nie wyprobowane, jeszcze nawet metek nie odcielam.....:sorry2::sorry2:
Jutrzenka- no widzisz, wypachnilas sie, umylas a i tak malo kto byl na bb wczorajszej nocy.....:-p chyba nikt Ci nie uwierzyl z tym myciem.....:-p;-):-)
Elcia- nie wiem za bardzo o jakie chodzi....:sorry2::zawstydzona/y:
Grzechotka- ojej, znow Kuba chory:szok: Biedactwo.:-( Duzo zdrowka!
 
Do góry