reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Wszystkiego Najlepszego dla Hani Lorelei z okazji 1-szych urodzinek:)

Wskoczył kotek na ławeczkę,
zdmuchnął na torcie jedną świeczkę,
i zamiauczał pięknie miał.
Teraz pobiegł bez miauczenia żeby złożyć Ci życzenia!!!



18c2bf76.gif
ththHAPPY252520BIRTHDAY252520CAGS2525.gif

od nas rowniez wszytkiego najlepszego:*
 
reklama
Czes, współczuję, to cię wymęczyli. Jak masz ochotę na wspominki to mamy w archiwum wątek, w którym opisywałyśmy porody, chętnie poczytamy i o twoim :-)

Hani, Julce i Adasiowi STO LATEK!
 
Ostatnia edycja:
co do porodowych wspomnien to juz jest opowiasta o tym tylko przy okazji wątku poród na wesolo :) byla jedna zabawna sytuacja ;) i to by bylo na tyle z porodowych wspomnien;-)
 
co do porodowych wspomnien to juz jest opowiasta o tym tylko przy okazji wątku poród na wesolo :) byla jedna zabawna sytuacja ;) i to by bylo na tyle z porodowych wspomnien;-)

ja czytalam tenb watek i padalam ze smiechu!
jakie smieszne sytuacje potrafia sie przytrafic.
u mnie nic smiesznego w sumie nie bylo...
smiac mi sie chcialo tylko z momentu jak glowka wyszla i moj M krzyczal ze mam przec bo Julka sie udusi...
a pozniej milion razy pytal czy w tym miejscu ma przeciaz pepwoine az lekarze chcieli za niego to zrobic bo wkurzalo ich to.
 
Buziaczki dla naszych dzisiejszych solenizantów Martynki Akasiam, Klaudiuszka Beaty i Oskara Olimpii

100 lat Dzieciaczki !!!!

A my chorzy..nockanieprzespana..już 3 z kolei:( zatkany nosek to katorga:( Gile do pasa i była gorączka 38...Dziś pojawił się jeszcze kaszelek....A ja nawet nie mam jak dostać się do lekarza dzisiaj :(:(
Mnie P wczoraj postawił bańki,ale Młodemu się boję-bo gdybyśmy do tego lekarza dotarli to nie może zobaczyć śladów po bańkach....

Miłego dnia!
 
Mam pilne pyatnie do mam ktore podawaly dzieciom SAB SIMPLEX!!!
jak go sie podaje?
chodzi o synka mojej kolezanki ktory ma okropne kolki i ma obecnie niecale 2 miesiace!
 
Witam dziewczynki:)
dawno mnie nie bylo,ale jakos nie moglam sie zorganizowac. malo czasu mam ostatnio dla siebie.
STO LAT DLA WSZYSTKICH ROCZNIAKOW!!!!!
Daffi niestety nie wiem jak sie to podaje:( a co u Ciebie kochana jak Juleczka?
 
reklama
Do góry