reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja pierwszą wizytę u lekarza mam zaplanowaną na środę. Z dolegliwości to cierpię na ból jednej piersi - ale tak pobolewa mnie w okolicy pachy. No i czuję czasami ból w dolnej części brzucha. Zachcianek zero - pewnie jeszcze za wcześnie. Dzisiaj z mężem rozmawialiśmy na temat pododu - żeby tylko nie było to w sylwestra. To już chyba lepiej po nowym roku w styczniu. Wg kalendarza w internecie termin wypadnie na 27 grudnia. Ale jak to będzie - któż to wie. Na razie zżera mnie strach, żeby tylko było wszystko dobrze.

Mamy taki sam termin:-) Chyba, że mi go ginekolog zmieni;-) Ja myślę, że urodzimy wcześniej, może nawet przed świętami. Tak to mają do siebie pierwsze porody;-)
 
reklama
cześć

Witam nowe mamusie grudniowe

Widzę temat kg- ja nie będę pisać ile- ale sporo już jestem na plusie, ale chyba zjadę bo mdłości mnie dopadły że hej.....:baffled::baffled::baffled: Mało tego mam silne zawroty głowy....:eek: i wrażenie że mieszkanie się buja....:baffled: bolące piersi, kość ogonowa i nogi....:eek: Starość nie radość....:no:

jolka ale mi zrobiłaś smaka na ogórkową.....:-D Tylko jak to zrobić jak w kuchni mi wszystko śmierdzi.....:wściekła/y::baffled::wściekła/y:

resztę mamuś pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny, ja was nadrabiam ale tylko te parenascie stron od mojego sotatniego wpisu. Reszte sobie chyba odpuszcze, bo wolnego czasu jak na lekarstwo, a chce byc z wami na biezaco.
Jak ktos cos mial do mnie pytal to prosze sie powtorzyc:sorry:

Witam wszystkie nowe mamusie grudniowe. Jest nas cale mnostwo, az trudno uwierzyc i stronki leca jedna po drugiej:-)
 
No prosze;-)zescie sie rospisaly,czytania duzo:-)
Co do mnie,smieszne mialam objawy,mianowicie bardzo mocne bule podbrzusza okolo 10 dni,typowe jak na okres z tym ze bardzo mocne.Teraz dopiero zaczynam czuc piersi,najbardziej w nocy (?) ,najgorsze jest to ze jestem niska 1,60 filigramowa a biust duzy:wściekła/y:nienawidze moich cyckow poniewaz rzucaja sie w oczy i mezczyzni nie patrza w twarz ale na nie:angry::angry::angry: oj boje sie,ze podrosna o jakies dwa numery...i co w tedy?????:szok: bede musiala z taczka po ulicach chodzic aby je podtrzymac:szok:
Takkk....poza tym to strasznie czesto mi sie odbijalo (moj kochany zaczal mnie swinka nazywac) i czesto czesto ale to czesto sikalam.
Co do spodni ( jak juz wczesniej wspomnialam) wejde ale w brzuchu ciasno i sadelko sie bokami wylewa,a wiec wskoczylam w luzne lniane letnie gaciochy i tak biegam po cholernym Londynie.Bardzo sie przejmuje co bedzie niedlugo,brzuszek rosnie naprawde szybko i bede wygladala jak wielka ciezarowa:-(
Oj biedny moj facet-musi tego wysluchiwac:baffled:
 
O cholerka ja ostatnio zajadałam sie ogórkową ze szok !!! Wogole ja jestem zadowolona z kazdej zupki hahaah !!!!

U mnie właśnie szykuja sie do grila ,ale bij zabij coś nic mi nie podchodzi !!!!:baffled: Mąż poleciał zajecia szukać sobie bo wie ze zaraz dostanie nakaz "wyruszyc po sałatkę" !!!

Beata2710 Ja tez mam te cholerne zawroty głowy a szczególnie jak szybko wstane :baffled: ,no i jeszcze wczesniej pisałam ze nie mam mdłości ,ale jakos z godzinke temu myslałam że skoncze w wc !!!:szok: Jednak przetrwałam! Mam nadzieje ze to tylko takie jednorazowe "coś" mnie dopadło!.

Martuska czasu by zabrakło nadrobić to wszystko ja próbowałam ,jednak się poddałam :sorry: Również pozdrawiam !
 
hej

Beata zapraszam do mnie mam jeszcze ze 4litry :-D;-):-p

jolka to jadę do Ciebie.......:-D:-D:-D ja wczoraj zjadłam pomidorową- gorący kubek.....:-D:-D:-D prawie domowy obiadek.....:-D:-D:-D

joanna82 ja te zawroty mam przez 24 godziny na dobę.....:baffled::baffled::baffled:

Lola ja też mam 1.60cm i przybyło mi w biuście ale jestem bardzo zadowolona ;-)
 
Lola T łączę się "w bólu" z Tobą - mnie też się odbija, nawet jak napiję się wody... na okrągło... i takie wkurzające "bulgotanie" z wnętrzności :zawstydzona/y: Szczególnie denerwuje, kiedy siedzę na zajęciach na uczelni i jest cisza ehhh:wściekła/y: Mam nadzieję, że niedługo to minie i będę mogła cieszyć się tak na całej linii z ciąży. Na razie cieszę się, że będę mamą, ale objawy ciążowe są okropne... Beata - mój pokój też mi fika :-) kręci mi się w głowie i uspokaja się dopiero jak się położę... Zauważyłam, że lepiej się czuję jak leżę na plecach niż na boku - dziwne ;-) Późno już - dobranoc wszystkim i spokojnej nocy życzę (no i oczywiście wymiotującym - spokojnego poranka hehe) paa!:sorry:
 
Witam wszystkie Mamusie Grudniowe i bardzo proszę o przyjęcie mnie do Waszego grona :-)
Dzisiaj byłam na usg- 5 tydz.,4 dzień; Maleństwo ma 8,8mm; termin- 27.12.2009 :-D

Martwię się tylko, bo mnie codziennie wieczorem pobolewa trochę podbrzusze, ale staram się być spokojna- bo podobno to normalne, nie musi od razu oznaczać czegoś złego..
Miałam iść od razu jutro do lekarza, ale jutro to cholerne święto, więc pozostaje mi czekać do wtorku chyba..
Trzymam kciuki za nas wszystkie i widzę że nie tylko ja mam termin na 27-go :-p:-)
 
reklama
Witam nowe Mamusie:tak::tak::tak:

A mnie przeziebienie dopadło:wściekła/y: kaszel i katar:wściekła/y:biorę leki, oczywiście takie które można i bede sie kurować. Dzisiaj cały dzien na podwórku, ładna pogoda, trzeba więc sie trochę na słoneczko wystawić:tak:

Agnessita nie przejmuj sie bólami, leż sobie, oszczędzaj się, będzie oki;-)
 
Do góry