reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hej!!!

A mnie dziś dopadł dziwny bół jakby kość łon owa czy coś:eek: szczególnie jak chodzę :baffled:
 
reklama
Hej Wam:)
Najgorsze są wieczory i pójście spać dla mnie.. Wtedy boli mnie z prawej strony podbrzusze i wczoraj aż się poryczałam, ale nie z bólu, tylko ze strachu, że ten ból oznacza, że coś nie tak..
Już bym chciała żeby był wtorek- wtedy idę do mojego lekarza i mam nadzieję że mnie uspokoi..
Maarta100- kuruj się!!
Jolka111- mam nadzieję, że Ci szybciutko przejdzie ten ból :tak:
 
Witajcie dziewczyny u mnie dzisiaj spokojnie ,zjadłam szybko śniadanko ( zauważyłam zreszta że potrzebuje tego bardzo ,gdyz szybko robie się głodna ,co idzie w parze z nudnościami bleee )
Agnessita Trzymam kciuki za Ciebie i dzidzie ,napewno bedzie dobrze.Mnie też tak brzuszek bolał.Odpoczywaj i nie przemęczaj się i oczywiscie wutamy w naszym gronie !:tak:
jolka111 Mam nadzieje ze ci szybko przejdzie.Jeżeli boli cię jak chodzisz ,lepiej leż.Wydaje mi się ze moze cie bolec spojenie łonowe.Dlatego ze macica sie powieksza.Lepiej odpoczywaj!
maarta100 Ja też od rana zasmarkana latam,mam nadzieje ze na katarze sie zakończy!
magdas Poczatki i koncówka najgorsza ;) Ale wszystkie damy rade ! Mi dokuczaja wzdecia i odbijanie też.takie uroki ;)
 
Witam wszystkie Mamusie Grudniowe i bardzo proszę o przyjęcie mnie do Waszego grona :-)
Dzisiaj byłam na usg- 5 tydz.,4 dzień; Maleństwo ma 8,8mm; termin- 27.12.2009 :-D

Martwię się tylko, bo mnie codziennie wieczorem pobolewa trochę podbrzusze, ale staram się być spokojna- bo podobno to normalne, nie musi od razu oznaczać czegoś złego..
Miałam iść od razu jutro do lekarza, ale jutro to cholerne święto, więc pozostaje mi czekać do wtorku chyba..
Trzymam kciuki za nas wszystkie i widzę że nie tylko ja mam termin na 27-go :-p:-)

Witamy:) Jest tu nas trochę co mają termin na 27.12, piękna data:-) Mam nadzieję, że ginekolog mi jej nie zmieni na pierwszym usg;-)
Jeśli nie masz ciągłego tępego bólu to nic złego się nie dzieje:happy:
Dużą masz już Fasolkę:-) Może ja też taką mieć będę? Na razie myślałam, że moja będzie miała z 3mm:-)
 
Witajcie dziewczyny u mnie dzisiaj spokojnie ,zjadłam szybko śniadanko ( zauważyłam zreszta że potrzebuje tego bardzo ,gdyz szybko robie się głodna ,co idzie w parze z nudnościami bleee )

A ja jak pomyślę o chlebie to mnie mdli. Rano to najlepiej wchodzą mi banany. A potem to już stopniowo prawie wszystko, prócz chleba:-)
 
Myślicie, że macica już daje o sobie znać? Kurcze jakoś tak cały czas miałam wrażenie, że to jeszcze za wcześnie, bo przecież nasze łobuzy jeszcze takie malutkie ;-)
Z tym oszczędzaniem się, to u mnie ciężko, bo jutro mamy mieć gości, więc dom ogrnąć trzeba, no i Maks za bardzo poleżeć nie da :no:
No ciekawa jestem co mi gin w czwartek powie :confused2:
 
Beata2710 Tobie tez udanego dnia kochana :)
Georgina Ja oczywiscie banana tez musze zjesc ,ale w nocy !!!!!!! Jak mnie wybudzi z głodu a wstawac sie nie chce bo i tak zle sypiam ( maz wziało sie na sposob ,banana kładzie na ławie obok łóżka i tylko mi go podaje jak sie obudze ahahahhah.
jolka111 Napewno nic zlego sie nie dzieje - nie stresuj sie ,ale nie przedobrzyj ze sprzataniem :nerd:

Dziewczyny kurde dzisiaj od godziny 6 rano czekam na telefonie ,gdyż mój młodszy brat zadzwonił ,że włąsnie jego zonka zaczeła rodzic i pojechali do szpitala.Biedna skurcze odczuwała od niedzieli ,w srode odszedł jej czop ,w czwartek rozwarcie na jeden palec ,a dzis w nocy juz jej wody odeszły i ma skurcze co -co 8-10 minut. Termin na na 4 maja ,ale malutka Natalcia juz kabinuje aby się z nami przywitac.Boze jak bym chciala aby sie juz niemeczyła !!!
 
reklama
Myślicie, że macica już daje o sobie znać? Kurcze jakoś tak cały czas miałam wrażenie, że to jeszcze za wcześnie, bo przecież nasze łobuzy jeszcze takie malutkie ;-)
Z tym oszczędzaniem się, to u mnie ciężko, bo jutro mamy mieć gości, więc dom ogrnąć trzeba, no i Maks za bardzo poleżeć nie da :no:
No ciekawa jestem co mi gin w czwartek powie :confused2:

jolka my już jesteśmy wieloródki.... więc macica już z lekka zdezelowana....:laugh2::laugh2::laugh2: szybciej się rozciąga- bez urazy, ale tak jest...:laugh2::laugh2::laugh2:
Mnie też tam pobolewa.....;-):-);-)

27.12 pikna data....:-D:-D:-D moja siostra rodziła expresowo 27- więc będzie dobrze.....:-D:-D:-D
 
Do góry