reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski witam się więc:)
Miałam KOSZMARNĄ noc! W ogóle nie spałam. Wczoraj seksik z Moim nim do pracy pojechał, po nim zawsze boli mnie krok i troszkę brzuszek. Już do tego przywykłam, najważniejsze dla mnie było to, że brzuszek nie był twardy. Aż do wczoraj. Nie mogłam wpierw zasnąć bo żarły mnie komary! Potem za gorąco mi było! Aż zaczęła mi się stawiać macica pierwszy raz odkąd w ciąży jestem! Twardy nagle brzuszek, troszkę bolało, puścił. Po jakimś kwadransie znów to samo i tak mniej więcej co kwadrans. I to trwało do przed 6 bo potem wygramoliłam się i zjadłam No-spę. Cholera żałuję, że jej wcześniej nie wzięłam, ale byłam przekonana, że mi to samo minie. I ciągle siusiu latałam do wc. No fatalna nocka, zero snu. A rano skoczyłam morfologię robić. Jutro wyniki.

Teraz zajmuję się Siostrzeńcem Mojego bo nie miał się kto nim zająć to mi go Mój przywiózł. Bawiłam się z nim w piaseczku i położyłam go spać bo zasypiał na stojąco:) W dodatku markotny bo ząbki mu idą;))

Odechciało mi się seksu! Ginka może w pon nawet orzeknie, że czeka nas celibat:p


A ja bym sobie dala spokoj z tym na jakis czas przynajmniej ! Juz od jakiegos czasu piszesz ze po seksie boli cie krocze ,lepiej chyba dmuchac na zimne ! Poradz sie gina ,koniecznie mu o tym powiedz ,bo to naprawde nie przelewki juz na tym etapie ciazy a tym bardziej ze takie cyrki ci sie zaczynaja dziac ! hymmm moje zdanie !

my tez juz coraz rzadziej bez tego mozna wytrzymac ;) ( nie dlugo ale mozna ahhahah ) zreszta sa rozne sposoby aby bylo wciaz przyjemnie :p
 
reklama
I juz od wczoraj wieczora kiedy pisalam do Was kilkanascie stron naskrobalyscie! :)Tak sie zastanawiam ostatnio, czy nie za duzo przed komputerem siedze. W pracy, potem czesto jeszcze w domu z laptopa korzystam. Nic jednak nie poradze, taki charakter ma moja praca.A Wy jak? Ile godzin dziennie spedzacie przed monitorem?

a czy okreslenie "w cholere" moze byc ??
 
Kurcze, mowi sie max do 4 moze byc. W pracy monitor mam plaski a w domu laptopa staram sie go trzymac na spora odleglosc...ale i tak mnie to martwi.
 
No powinno się w ciąży do max 4h, ale chyba niewiele osób się do tego stosuje z moich obserwacji przynajmniej;-) Myślę też, że nie każda siedzi bity cały dzień przed kompem bo na pewno przerwy sobie robią na coś:)
 
A ja robię shreka dla szwagierki bo w sobotę na wesele idzie a sama nie ma czasu piec bo ciągle w pracy bidulka siedzi:tak:

Georgina-co do seksu to mój mąż sam wyszedł z inicjatywą,żeby póki co dać sobie spokój bo ja jakoś też nie czułam się zbyt komfortowo "po"
teraz okazuje mi uczucie w inny sposób (ciągle się do mnie tula) i też jest ok;-)
 
czesc laseczki
ja dzis mam wizyte u gina na 18 ale wczesniej chciałam jechac obejrzec łóżeczka moze sie uda cos wybrac
wygoliłam sie tak ze na dupie usiasc nie moge:eek:
juz zupełnie nic za tego brzucha nie widze i golenie było po palcu:cool2:
mea ja również dzis nie widze tych obrazków a był świetny ten żółty ptaszek:tak: i reszta również
zycze miłego dzionka
 
ale co to znaczy ze szpitalowi nie refunduja cesarek !! refunduja wszystkie jak jedna !! moga nie placic za inne zakontraktowane zabiegi bo nie ma kasy ale ginekologia i poloznictwo ma refundowane wszystko bez wyjatku !!! /szfagier zajmuje sie takimi sprawami na ujastku w krakowie i mowil ze jeszcze nie bylo przypadku ze nfz nie zaplacil za jakikolwiek porod !! jedynie cesarki bez wskazan tzw na zyczenie nie sa refundowane !!
no tak tak ,ale kazdy szpital ma jakis limit ,wiec oszczedzaja ile moga ! a wiadomo,że z lekarzem mozna sie dogadac ,dac w lape i jak chcesz zaraz bedziesz miala 'wskazanie'...
Taka nasz rzeczywistość...jak byłam w szpitalu leżały ze mna dwie dziewczyny zaraz przed porodem i tylko sie wymieniały informacjami ,ile ktora daje zeby miec cesarke ze 'wskazaniem'... i w ten sposób szpital żeby nie mieć za dużo tych cc ze 'wskazaniem' każe takiej kobiecie ,która na prawde powinna mieć cc kążą rodzić siłami natury....a noz sie uda...
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc laseczki
ja dzis mam wizyte u gina na 18 ale wczesniej chciałam jechac obejrzec łóżeczka moze sie uda cos wybrac
wygoliłam sie tak ze na dupie usiasc nie moge:eek:
juz zupełnie nic za tego brzucha nie widze i golenie było po palcu:cool2:
mea ja również dzis nie widze tych obrazków a był świetny ten żółty ptaszek:tak: i reszta również
zycze miłego dzionka
hi hi z tym goleniem to chyba każda po omacku leci:-Dteż się tak raz załatwiłam:-)
 
Do góry