reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mama stacha dziekuje w imieniu Asi za zyczenia! Rowniez skladamy serdeczne zyczenia dzisiejszym Roczniakom!

U nas nie najlepiej bo zamiast swietowac Asi urodzinki jezdzilismy po lekarzach,bo Asia dostala temp 38,1.Okazalo sie ze ma angine,syn to samo obydwoje dostali antybiotyk a zebym nie miala za latwo do tego wszystkiego dolozyl sie maz z ostrym zapaleniem oskrzeli-a wiadomo jak to chlop,jak chory to gorzej sie zachowuje jak dzieci!

Przez te choroby musielismy odwolac przyjecie urodzinowe zaplanowane na sobote,odmowic tort-na szczescie sie udalo!
Wyprawimy Asi urodzinki w pierwszy dzien swiat(przynajmniej jeden wydatek)tym bardziej ze dzisiaj za leki zaplacilam 160zl-masakra-taki wydatek przed swietami!

Zycze duzo zdrowka wszyskim dzieciaczkom!

zdrowka dla Asi i wszytskiego najlepszego:)
Sliczna masz corcie:)
 
reklama
Mama stacha dziekuje w imieniu Asi za zyczenia! Rowniez skladamy serdeczne zyczenia dzisiejszym Roczniakom!

U nas nie najlepiej bo zamiast swietowac Asi urodzinki jezdzilismy po lekarzach,bo Asia dostala temp 38,1.Okazalo sie ze ma angine,syn to samo obydwoje dostali antybiotyk a zebym nie miala za latwo do tego wszystkiego dolozyl sie maz z ostrym zapaleniem oskrzeli-a wiadomo jak to chlop,jak chory to gorzej sie zachowuje jak dzieci!

Przez te choroby musielismy odwolac przyjecie urodzinowe zaplanowane na sobote,odmowic tort-na szczescie sie udalo!
Wyprawimy Asi urodzinki w pierwszy dzien swiat(przynajmniej jeden wydatek)tym bardziej ze dzisiaj za leki zaplacilam 160zl-masakra-taki wydatek przed swietami!

Zycze duzo zdrowka wszyskim dzieciaczkom!

biba skad ja to znam!
ja tez wydalam ostatnie pieniadze i chcialam odlozyc roczek na styczen!
ale mama z tata stwierdzili ze nie i ze ma byc tak jak byl zaplanowany na 25 grudnia czyli tez w 1szy dzien swiat. oni jedzenie zrobia tora zamowia wiec Roczek bedzie!
jest mi troche przykro i smutno ze taki wyjatkowy i jedyny dzien w koncu 1sze urodziny ma sie raz i nie jestemw stanie jej tego zapewnic...
za to jutro w terminowy dzien pojdziemy do figloraju.
mam nadzieje ze bedzie jej sie podobac i ze bedzie szczesliwa mimo wzystko!
zlosliwosc jest wlasnie taka ze nieplanowane wydatki pojawiaja sie wtedy kiedy nie powinny.
Sto Lat dla Asi!:)
 
Wszytskiego Najlepszego dla kolejnych Roczniaków:)

Kubusia - Madziary23
Alanka - Oli10
Danielka - Cherie

06.jpg

 
Witam się,
u nas dosyć dobrze już. Byłam z Frankiem u pediatry i stwierdziła jedynie infekcję. Na własną rękę już wczoraj podawałam mu do oczek Sulfacetamid i jest znacznie lepiej. Staś miał w przedszkolu Choinkę i był Mikołaj i rozdawał prezenty więc jest wniebowzięty, ale też mam wrażenie, że ma zmieniony głos raczej nie od głośnego śpiewania. Na szczęście mam cały weekend by go podkurować. A co u Was?

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia, Alanka i Danielka. STO LAT, duuuużo zdrówka i kolorowych prezentów!

Najserdeczniejsze życzenia też dla naszej forumkowej mamusi PAULUŚ. Spełnienia marzeń kochana!
 
Witam się,
u nas dosyć dobrze już. Byłam z Frankiem u pediatry i stwierdziła jedynie infekcję. Na własną rękę już wczoraj podawałam mu do oczek Sulfacetamid i jest znacznie lepiej. Staś miał w przedszkolu Choinkę i był Mikołaj i rozdawał prezenty więc jest wniebowzięty, ale też mam wrażenie, że ma zmieniony głos raczej nie od głośnego śpiewania. Na szczęście mam cały weekend by go podkurować. A co u Was?

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia, Alanka i Danielka. STO LAT, duuuużo zdrówka i kolorowych prezentów!

Najserdeczniejsze życzenia też dla naszej forumkowej mamusi PAULUŚ. Spełnienia marzeń kochana!
zdrowka dla chlopakow:)
Aan tez mial te krople ale nie poamagaly i pozniej tobrex mial(chyba nazw nie pomyslilam).

ja wrocilam po 19 ze spaceru z malym:) teraz juz najedzony lezy w lozeczku:)
 
Witajcie Mamusie,

Na początek
Wszystkiego Najlepszego dla kolejnych Roczniaczków Naszych :):)

Dwie Juleczki
Igorek
Gabrysia
******************************** 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!************************************


a u nas......
Nawet nie miałam siły się ostatnio do komputera zbliżać...ale już lepiej-Julkowi jeszcze został trochę katar i trochę kaszelek,ale lekarka powiedziała ,że oboje mamy 'czysto' osłuchowo(na szczęście!).Dostałam tylko kropelki do noska a dla mnie syrop;)
Musiałam się lekarce tłumaczyć z moich pobańkowych śladów na plecach;-)bo myślała,że ktoś się nade mną znecał;-)

Co to za paskudny okres tyle dzieci choruje:(:(:(:(:(

Wiecie co, od rozłamu na zamkniętym jakoś nie mogę się odnaleźć tam:-(

Co do wagi to nawet nie wchodzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale pocieszające jest to,że mój P. się wziął ....jego waga pokazała 115 :szok::szok::szok: i rzekł stop....więc nocne podjadanie skończy się nam obojgu :happy2::happy2:
 
reklama
Wszystkiego Najlepszego dla kolejnych ROCZNIAKÓW:

Julki - Kali
Igorka - Wiki
Gabrysi - Elizy

i od nas wyszstkiego najlepszego:*

Witajcie Mamusie,

Na początek
Wszystkiego Najlepszego dla kolejnych Roczniaczków Naszych :):)

Dwie Juleczki
Igorek
Gabrysia
******************************** 100 lat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!************************************


a u nas......
Nawet nie miałam siły się ostatnio do komputera zbliżać...ale już lepiej-Julkowi jeszcze został trochę katar i trochę kaszelek,ale lekarka powiedziała ,że oboje mamy 'czysto' osłuchowo(na szczęście!).Dostałam tylko kropelki do noska a dla mnie syrop;)
Musiałam się lekarce tłumaczyć z moich pobańkowych śladów na plecach;-)bo myślała,że ktoś się nade mną znecał;-)

Co to za paskudny okres tyle dzieci choruje:(:(:(:(:(

Wiecie co, od rozłamu na zamkniętym jakoś nie mogę się odnaleźć tam:-(

Co do wagi to nawet nie wchodzę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale pocieszające jest to,że mój P. się wziął ....jego waga pokazała 115 :szok::szok::szok: i rzekł stop....więc nocne podjadanie skończy się nam obojgu :happy2::happy2:

zdrowka wam zycze by juz was calkiem puscilo:) Dobrze ze razem bedziecie na diecie :) tak bedziełatwiej:p
 
Do góry