Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

) a ja od poniedziałku wracam do pracy skąd po tygodniowej nieobecności chyba nie wyjdę przez tydzień 


ale nie powiem, chcialabym ta prace dostac bo sam tytul dalby mi duzo na przyszlosc no ale po jej tekscie wiem ze szanse mam marne ;-)
ma wysypke wiec podejrzewam ze zapowiada sie zajebisty weekend albo z rozyczka albo z odra...
- dorosłej osobie zajmuje 2
Zosi gotuje się rosołek, a ja zabieram się za kawkę i faworki, które przed chwilką przyniosła mi sąsiadka:-) Bardzo sympatyczna Pani. Kazała zjeść wszystkie, żebym miała siły na wieczór. Kilkoma na pewno nie pogardzę. Trzymajcie się Kochane! Ja uciekam do kawki, Zosie położę spać, później obiadek i uciekamy do teatru. Trzymajcie kciuki;-)