reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

cześć.
Netka, z Wiką jest od pierwszej klasy ten sam problem: nienawidzę szkoły i uczę się tylko dla ciebie, mi to nie potrzebne.
Ja już nie wie jak mam do niej podchodzić. Żadna kara na nią nie działa. Ona wszystkie kary znosi z pokorą a poprawy nie ma żadnej.


Byliśmy dziś z P. na ostatnich zakupach przed świętami. Jutro rano idę do fryzjera i potem za sprzątanie. Dziś porwałam się na mycie rusztu z kuchenki gazowej. Zajęło mi to cały dzień:szok: Niedziela będzie jak niedziela. Wieczorem wstawię sobie tylko na sałatkę. No a w poniedziałek się zacznie:-D. Zrobię sernik na zimno i drożdżowe-więcej ciast nie robię. Dwie sałatki i pieczenie mięsa. W Wigilię ugotuję sobie kompot wigilijny i będzie wielkie prasowanie na całe święta.
 
reklama
Witajcie
Wczoraj myslalam ze umre. Dostałam tak ostrego zapalenia pęcherza ze ledwo zasnelam. Boli mnie pecherz i nerki. Wczoraj sikalam krwią co dwie minuty ze łzami w oczach.
Dobrze ze miałam furagine bo inaczej skonczylabym na pogotowiu. Bol straszny az mi sie poród przypomniał.

Ja mam prezenty dla Adasia. Dostanie rowerek biegowy i koszykowke z little tikes. Dla siostrzenicy mam etui na tableta dla mamy zegarek. Nie mam nic dla taty i M. I ciezko widze zakupy w weekend.

Ide ubierać Adasia bo jedzie z M po choinke.
 
Oj dziewczyny ja też myslalam że XXI wiek i problem wesz się skonczyl...no ale nie.

Sosnowiczanka- mój mężol tez nigdy nie widział wszy i non sto mnie wolał do łazienki jak znalazł coś- lupiez:p Kama wszy nie miała ale gnidy tak. Czyli złożyła i poszła sobie gdzieś o_O
Życzę Ci zebys nigdy nie zobaczyła wszy ale przed Toba przedszkole i szkoła więc nie mozna byc pewnym:p
Ja to jestem zła na dyrektora że nie szuka sie źródła w szkole. Przecież nie będę co chwilę ją odwszawiac.
Kama ma długie, gęste włosy i nie jest to przyjemne.
 
Dzień dobry

U nas przygotowania prawie zakończone-tzn porządki ale wiadomo z dzieckiem sprząta sie non stop, pozostanie mi tylko gotowanie.
Z M sie pokłóciłam wiec atmosfery świątecznej brak.
Póki co mam tylko cześć prezentów.
Co roku ja sie martwiłam o prezenty dla rodziny M, w tym roku nie kupuje nic. Niech w końcu M sie tym zajmie.

Musze dziś kupić choinkę bo od kilku dni słyszę, pózniej, pózniej...

Ogólnie w fatalnym nastroju kończę ten rok. Był okropny.
Młody przechodzi apogeum buntu! Takich akcji jeszcze nigdy nie było. Wczoraj prawie głos stracił a dzis chrypi. Jest okropny, ja zła na siebie bo krzycze, dostał po łapach bo mnie non stop bije, drapie i szczypie. Mam wyrzuty bo nie powinnam. Rodzice M- mama w szczególności rozpieszcza go, pozwala mu na wszystko i podważa mój autorytet. Ja mowię nie, Młody ryk i babcia zaczyna go żałować i jeszcze głupie pytania/teksty rzucać- kto Cię skrzywdził? Chodź do babci... I daje mu wszystko, robi wszystko co on chce... Młody niby taki mały ale to rozumie, wyłapuje i korzysta.
Musze przestać być miła i powiedzieć chyba ostro i stanowczo że takie coś to przesada. Standardowo słodycze, słodkie soki i miliony przekąsek... A pózniej sie dziwią że Młody taki pyzowaty (zeby nie powiedzieć gruby)

Sorry za te żale ale komu mam sie wygadać jak nie Wam??
 
hej dziewczyny!

ewka ło matko nie zazdroszczę, ale z tego co wiem to niestety wszy nie dadza o sobie zapomnieć tylko kiedyś było to traktowane jako wstyd teraz jako "choroba cywilizacyjna" kumpela niecałe 2 tyg. temu mi mowila ze jej mała tez w przedszkolu złapała. Ale najgorsze to wyczesywanie własnie, masakraaaaaa
agapa widzę ze zaplanowane wszystko, a poki co w lesie, jakos się nei garnę poki co do prozadkow itp chyba wszystko ogarne w poniedziałek, ciast nei piekę, dla odmiany zrobię ze 3 rodzaje ciasteczek:) Między innymi kokosanki, popękane czekoladowe ciasteczka i takie delikatne kruche z bezą. Kurcze powiem Ci przykro to ze wiki tak traktuje szkołę, mam nadzieję że się ogarnie i sama zauwazy że to tylko od niej zalezy jaką będzie miala przyszłość! Tego wam życzę z całego serca.
inka myslałam ze tesciowie juz się opamiętali z tym "przekąsniem" no kurde. Ze nei wspomnę własnie o taplaniu z błotem Twojego autorytetu, moze faktycznie pora powaznei porozmawiac i nazwac rzeczy po imieniu. Pewnie się obrażą i obrobią ci dupę, ale do diaska przeciez to Twoje dziecko nie ich! Życzę powodzenia zaparcia w tym temacie i dążenia do celu:)
my choinkę dziś ubralismy bo wczoraj za pozno znalezlismy stojak pod choinkę. Mamy niedużą ok,. 120 cm ale żywą:) i cieszę sie ze juz stoi od razu tak swiatecznie się zrobilo.


Ja od wczoraj wieczora mam wolne do czwartku włącznie, wziełam opiekę i dzień urlopu bo sobei ustalilismy kto kiedy bierze 2 dni zeby miec jakis dluzszy swiateczny weekend, ale za to 27-31 to bedzie masakra bo caly dzien na obsludze.
Mam juz dostepy do wszystkiego w koncu! wiec od stycznie ruszam pelna para!
Mały chory... gardło, i mega goracka od 3 dni spada i wzrasta do 40 spada i z powrotem, na szczescie mały bardzo duzo pije, esc tez cos skubie wiec probujemy walczyc, od 2 dni dostaje summamed ale jesli do jutra cos nei ruszy porzadnie do przodu to pojde na opieke nocna i sprawdze czy cos wiecej sie nie wykluło.
Mała do złobka chodzi poki co ok aczkolwiek dzis zzauwazylam zieonkawy katar wiec od razu mucofliud w rusz poszedł.
wariuje, tanczy, gada jak najęta!!!!!!!!!!!! o pampersach w dzien już nie pamiętamy nawet na krotkie spacerki ufffffff do tego wczoraj zostałą jej butla z mleka w zlobku bo rano zgarnela, wiec mleczko na dobranoc i ranne wypiła z bidonu.. musialam zrobic mega rzadki ale moze to kolejny przelom i uz do butli nie wrocimy bo powiedzialam ze nie kupię nowej a dopiero w poniedzialek dostaniemy naszą.


dziewczyny obciełam się!!!!!!!!!!!!!! miałąm włosy za łopatki.............. mam 3 cm za ucho;p i czuję się super!
 
Hej

Niedawno wróciłam z pracy. Miałam myc okna, sprzątać, jechać na zakupy. A nic mi sie nie chce. Zmęczona jestem. M nic nie pomoze bo jeszcze wędzi więc jestem sama z młodym który jest jakiś nieznośny dzis ;(

Asko dawaj fote w nowej fryzurce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nastazja ło matko, współczuje bólu, mam nadzieje ze dzis jest juz dobrze.

Inka mam nadzieje ze u was (jak i nas wszystkich) nowy rok bedzie lepsze od tego!
Z tesciową faktycznie chyba musisz pogadać...
 
Hej hej

na poczatku zycze zdrowka wszystkich chorowitkom!!

Ewka, masakra z tymi wszami, choc pamietam, ze u nas w przedszkolu i w podstawowce tez ktos roznosil i mama non stop mi i siostrze wlosy sprawdzala, jakies czepki zakladala ze specyfikami pod spodem, masakra.

Nastaza, o matko! Biedaczko, mam nadzieje, ze szybko Ci sie polepszy.

Agapa, moze sie myle, ale mozliwe, ze lepszym wyjsciem niz kary byloby dojscie do przyczyny skad sie wziela ta nienawisc do szkoly i nauki? Przeciez dzieci maja w naturze ped do wiedzy, ciekawosc swiata, co sie stalo, ze u niej zostaly stlamszone?

Inka, wspoluzuje okrutnie, tesciowa przegina na maksa, jak moja takimi teksami rzucala, to sie nie patyczkowalam i trzymam kciuki, zeby rowniez U Ciebie zadzialalo stanowcze i zdecydowane zaakcentowanie rol w rodzinie. A bunt minie, tego sie trzymaj micno, TO MINIE!!!
 
Hej! Wróciliśmy niedawno z Torunia- było super;) Dwie ogromne sale zabaw zaliczone , mc donalds;) , młody był zachwycony!! Non stop uśmiech na buzi, kochany zbójek:-D Zasnął ok 14 , więc mieliśmy chwilę , aby pochodzić po galerii i kupiłam sobie sukienkę, buty, bieliznę i jeszcze od Tz pod choinkę biżuterię z Kruka- kolczyki i bransoletka z liśćmi - takie moje klimaty;-)
Jutro Bart od rana idzie do babci, a ja się biorę za sprzątanie , potem zakupy spożywcze, a w poniedziałek gotowanie i porządki u psiaków.

Nastazja- ojjj współczuję, może wybierz się do lekarza jednak na ip.

Ewka - ja w szkole podstawowej miałam wszy, roznosiła je koleżanka z klasy brr ... faktycznie dziwne, że szkoła nic nie robi w tym temacie...

Inka- tulę... przykro mi , że same nerwy na święta masz... teściowa kiepsko- widząc , że młody przechodzi bunt powinna stać po twojej stronie. A M niech się opamięta.

asko- wow!!! dawaj foty!!!!
 
Asko-foty foty!
Ja sacze piwko małe i odpoczywam przy choince.
Jutro szkoła więc nici z wysłania, ale mam luźniej bo tylko robie im jeden egzamin, wpis do indeksu i koniec.
Mężol zaprasza na obiad jutro więc odpada gotowanie :-D pomidorówka jest to ajemy a potem dziewczyny chcą pizze-super niedzielny obiad:p
 
reklama
Kota ona tak ma od I kl. Już wtedy mówiła że nienawidzi szkoły. Chodziłam wtedy do wychowawczyni i dopytywałam czy ktoś jej nie dokucza, jak ona się zachowuje. Z nią samą też dużo rozmawiałam i wszystko było ok.

Ja dziś też byłam u fryzjera. Zrobiłam się na ciemno :-) chałupa też ogarnięta. P. mnie tylko wkurzył, bo jak odkurzał to poprosiłam go o odkurzenie ścian/pajęczyn i pow. że to zrobi. Potem pytam czy odkurzył , mówił że tak, a ja nie to że nie widziałam jak wciąga te pajęczyny, to te sieci jak były tak są:wściekła/y: Już wiem po kim Wika tak kłamie.:eek:

Wyszorowałam na kolanach podłogę i to koniec moich porządków.

No i jeszcze coś. Mikołaj dostał kataru i znowu zaczyna kasłać. 1.5 tyg. było spokoju i od nowa to samo :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry