reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ewka ale co ja mogę powiedzieć? I komu...? Wiem, że koleżanki już 2 nagrane zostały. Nikt nas nie informował, że audyty będą nagrywane , nie pytał o zgodę. Jestem wkurwiona. Nie mam nic do ukrycia ale czasami rozmowa różnie się toczy z pacjentami, czasami wpada jakaś"prywata"... Zdrówka dla Zu!
Dziewczynki za jakiś czas nasze dzieci 3lata kończą. Zaczynam się też przygotowywać do Świąt. Jak widzicie imprezy urodzinowe Dzieci w tym roku, co organizujecie? Jakie prezenty? Jakie rzeczy, zabawki się u Was sprawdziły ostatnio? Co możecie polecić. Chcę rozłożyć trochę fundusze... na parę miesięcy, bo końcówka roku licha będzie. Myślałam o hulajnodze dla Ninki na prezent. Z biegowym rowerkiem radziła tak sobie... Hymm hulajnoga 3 kołowa?! Co do imprezy to na pewno 25grudnia jak wszyscy są przy stole, naszykowane będzie i tak więc dostawi się tort i hurra. Nie wiem co P wymyśli. Chciałabym wtedy jeszcze zabrać N do Kina i spędzić z nią wyjątkowo jakoś inaczej ten dzień, by zrekompensować jej te moje częste szkolenia, wyjazdy, szkołę. Mam nadzieję, że będzie jakaś baja ciekawa dla nas. Nie ma sensu u nas robić Kinder Party. Nie ma kogo zapraszać.
Siedzę w pracy, trochę mam takich pierdół ale serio to nie chce mi się, najgorzej to się zabrać do roboty. Jutro wolne mam-idę z N do ortopedy. P ma towarzyszyć. W sobotę 1 zajęcia Ninki-TWÓRCZY MALUCH-co sobotę będzie chodzić. No a ja wczoraj byłam na zumbie...co z tego jak ciągle jem...Przed i po. Dupa rośnie.
Nie wiem czemu nie mam @...mimo, że biorę anty =(
 
reklama
Od trzech dni mamy małego kotka.Koleżanka powiadomiła wszystkich na fb, że ma dwa koty do oddania, a ja od razu wiedziałam, że muszę jednego zabrać do siebie. P stanowczo odradzał mi ten pomysł i nie zgodził się na zwierzątko, ale postanowiłam na swoim i Kajtek jest z nami :-) Jest cały biały i ma niebieskie oczka. Koko jest przeszczęśliwa. Mały jest uroczy.

Netka
- Koko ma urodziny 5 stycznia, ale urodziny pewnie zrobimy jej w święta na Szczepana. Planuje sama upiec tort i oczywiscie zaprosimy rodzinkę. Co do prezentu, to na 100% młoda dostanie kolejkę z Wadera, bo uwielbia pociągi. A jeśli goście będę pytać co kupić, to chodzi mi po głowie stragan/sklep, wózek dla lalek, laptop. Koko nie jest wymagająca, bo bawi się wszystkim co dostanie, ale chciałabym kupić jej może jakieś zgadywanki lub układanki dla dzieci w jej wieku.
W grudniu są Mikołajki, Swięta i urodziny naszych pociech, także ja mam pomysł co kupić na każdą okazję. Dla mnie skarbnicą wiedzy jest allegro, tam buszuję i zawsze coś ciekawego znajdę.

Sosnowiczanka- test może się mylić, ale jeśli jesteś w ciąży, to najszczersze gratulacje :-)
 
2701 Obawiam sie ze sie nie pomylił, bo popołudniu zrobiłam drugi. Znowu dwie kreski....W poniedziałek dopiero ide do gina. Jestem załamana.
Fajnie ze macie kotka, bardzo lubię koty. A jak paluszek Karolinki?
 
Wchodzę..... patrzę podświetlone na sygnale i pomyślałam..o , może ciąża???:-p

Sosnowicznka- czekamy na potwierdzenie od gina !! Wierzę, że dacie radę - gratulacje!!


Netka- my zapewne w dniu urodzin pojedziemy z młodym na rajd po salach zabawach do Torunia, a w domu w święta chyba tort ....? Z prezentów, to myslałam o ciastolinie- teraz może by się tym pobawił, no i wszelkie samochody, garaże itp na topie u nas:-p

270... pokaż kotka!!! Super! Fajnie, że postawiłaś na swoim;-)
 
IMG_1600.jpg Nie mam innej fotki, a kociak bardzo ruchliwy i trudno go złapać na zdjęciu.
 

Załączniki

  • IMG_1600.jpg
    IMG_1600.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
sosnowiczanka - kochana gratuluję, jeśli test się potwierdzi to wierzę, że dacie radę z drugim bobaskiem. Zawsze wszystko się z czasem układa. Buziaki :*
 
reklama
Dzięki dziewczyny... nie wiem jak to bedzie, powoli oswajam sie z myślą ze Alan bedzie miał rodzeństwo... Jestem troche przerażona, nie wiem jak to bedzie. Zrobiłam dwa testy, oba pozytywne. W poniedziałek na 17 ide do gina, ale to chyba tylko formalnosc bo ja... Czuje ruchy ..... W sumie to te łaskotanie w brzuchu sklonilo mnie do zrobienia testu.

Milva ja tez wysiadam, Alan we wrzesniu byl 10 dni w przedszkolu... Koszmar jakiś
 
Do góry