reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć Mamuśki !!
Nie miałam siły już wczoraj wieczorkiem wpaść do Was...ta burza Mnie wykończyła - juz myślałam że będę musiała wizytę odwołać tak waliło piorunami mi między blokami...
Ale dotarłam :-)
Mój Dzidziuś ma 130 mm czyli spora kluska i Waży ok 200 gram :-) Pani Doktor wszystko dokładnie zmierzyła i narządy i poszczególne kości jak np. udową. Serduszko 149 uderzeń czyli w normie.

Ach i tak słodko paluszkami u rączki coś majdrował :-) Maż się śmiał że już obgryzać próbuje :-D

Próbowała zajrzeć między nóżki ale powiedziała, że jednoznacznie stwierdzić nie może więc do połówkowego nie będę wiedziała co tam we mnie buszuje :-D


Połówkowe 8.08 o godz 15.40 :-)


Trzymam kciukasy za wasze wizyty!!
 
reklama
Nereida, super, że dzidzia zdrowa :)
Ale widzę że kolejny wstydniś. Aż sie boje że dziś moje nie pokaże co ma miedzy nóżkami, a tak bardzo chciałabym wiedzieć.
 
nereida grattluję udanej wizyty :-) widzę, że połówkowe mamy w podobnym terminie...ja mam 5 08 o 16:00 :-) zobaczymy czy doktor potwierdzi dziewczynkę, którą na 60% widział na genetycznym czy jednak dzidzi coś wyrosło ;-)

serg ja swoje pierwszy raz czułam już 3 tyg temu, potem była długo cisza i znowu po parunastu dniach coś się tam ruszyło i znów cisza aż do ubiegłego poniedziałku. jak sie dzidzia rozbrykala, to czuję ją już codziennie, zazwyczaj po wstaniu z lozka i na wieczor :-) raz to nawet poczestowala mnie konkretnym kopniakiem :-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kobietki,

Wczoraj wieczorkiem sie nie zjawilam bo bylam ok 23.00 i ledwo co zylam ,ten remont doprowadza mnie do szalu....:wściekła/y:

Nereida- gratuluje udanego usg:-)na polowkowym napewno sie dowiesz kto mieszka w twoim brzuniu.
Trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczynki które maja dzis usg:tak:
Jak czytam wasze posty ze malenstwa szaleja , to az mi sie lezka w oku kreci:tak:to musi byc niesamowite uczucie...czuje jak mnie malenstwo kopnie to sie poplacze z radosci:-)gorzej jak to bedzie gdzies w miejscu publicznym jak np. sklep:-DJak narazie czuje leciutkie smyranie , ale tez nie wiem czy to dzidzia:dry:
Miłego dnia kochane
 
Agapa, super, gratuluję falowań:-)..ja u siebie też zauważyłam, że jak poleżę sobie w wannie i jestem na maksa odprężona, wtedy najlepiej czuję dzidzię:-)
Sergi, nie smutkaj, jeszcze będziesz narzekała, że dzidzia Ci spokoju nie daje, tylko cały czas się kokosi w brzuszku..:tak:
Nereida, super, że na wizycie też oki..słodkie uczucie popodglądać maluszka, co nie?:-)
Nastazja, trzymam kciuki, żeby jednak pokazała się dzidzia w "całej okazałości", hihih..
Witaj somegirl:-), napisz coś o sobie:tak:

A myśmy były na mega szybkim spacerku, bo złapał nas deszcz..
 
maxwell80 - jestem z Uk, tak jak Wy wszystkie termin na grudzień. Podobno 19.12.20011 :-) płci nie znamy, mam nadzieję że 1.08 już będę wiedzieć, każdy mówi ze córeczka, też tak mi się wydawało ale im bliżej scanu tym bardziej czuję że będzie chłopak :) kopniaki też już się zaczeły od ok tygodnia czuję je codziennie :)
 
cześć kobietki moje drogie
nereida
ważne ,że bobas zdrowy
a na połówkowym pokaże co ma ciekawego czego tobie życzę z całych sił jak i reszcie mamusiek oczekujących na wieści o dzidziach :)
Nastazja
a może dziś się wypnie :-)bądź dobrej myśli :-)
a ja chcę tylko potwierdzić czy Alex zostanie na 100% alexem co prawda lekarz powiedział ,że są dwa duże jajka ale upewnię się oczywiście mojemu lekarzowi nic nie powiem ,że wiem kogo nosze pod serduszkiem hihihi:tak: no i może pozwoli nagrać małego ;-)
OJ :zawstydzona/y: witam nową ciężaróweczke somegirl
Sergi jeszcze nie raz będziemy narzekać ,że żebra mamy poobijane więc nie łam się z zaskoczenia dostaniesz
kopniaka
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane Grudnióweczki,

Agapa, ale super, że maleństwo zafalowało hehe, gratuluję!

nereida, gratuluję udanej wizyty, aż się sama buzia śmieje czytając takie opisy :tak:
trzymam kciuki za poznanie płci na połówkowym!!!

Dziewczyny szybko wracajcie z wizyt i opisujcie :-D

somegirl, witaj na forum, cieszymy się, że kolejna grudniowa mama do nas dołącza, napisz coś o sobie, o swojej ciąży, który tydzień, jak się czujesz i czy znasz już płeć malucha? :tak::-)

ja dziś tylko 1 raz w nocy wstawałam, normalnie bajka! hehe, no ale rano nie mogłam się ruszyć z bólu krzyża, ojjj w pracy też ledwo się ruszam, jak mucha w smole. nie wiem co tam się dzieje w środku, czy mały mi tańczy na kręgosłupie, jak na rurze??? :szok:
wczoraj przed snem za to poczułam kopniaka przez brzuch na dłoni!!! ale bosko, niestety M. się na ten zaszczyt nie załapał ale wierzę, że niedługo zostanie solidnie skopany, a co!

miłego dnia dziewczyny, buziaki dla brzuszków!
 
reklama
Do góry