reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

My jesteśmy świadkiem tego codziennie. U naszego synka. Gdy miał dwa latka potrafił nawet powiedzieć połączone dwa wyrazy typu mama chodź co przy dziecku z niedosłuchem jest na prawdę fajnym poziomem. Teraz nie mówi nic i choroba postępuje. Nie ma leczenia ponieważ na ultrarzadkie choroby metaboliczne rzadko jest wynaleziony lek.
Widzimy jak następuje regres. Kiedyś uwielbiał schody ruchome dziś się ich boi bo ma lęk przestrzeni i wysokości (nabyty).
Miko jest obecnie na etapie może dziecka rocznego.

tak bardzo bym chciala teraz przytulić i jego i Ciebie...
 
reklama
Perrie, immunoglogulinę otrzymałam po pierwszym porodzie, bo Miko ma krew po ojcu :) A teraz zawsze może być tak, że kolejne dziecko będzie miało moją krew i też będzie w porządku :D



Uleńko przytulę go za Ciebie :) On uwielbia przytulanki :)
 
Ja jestem z konfliktu serologicznego. Jestem najstarsza.
Mam krew po tacie, tak samo jak brat. Mieliśmy syndrom Ladda + kilka innych problemów układu pokarmowego (skręt, zatkanie jelit).
Siostra ma krew po mamie - zdrowa jak ryba, choć teraz sama może mieć konflikt! Będzie szukać najwyżej chłopa z - ;)
Jestem po 3 operacjach za noworodka. 4 w wieku 4 lat.

Teraz już jest dobrze, choć blizna na brzuchu pozostała (nacięcie głębokie, bo 3 razy w tym samym miejscu), stąd obawy przed ciążą czy brzuch wytrzyma i się naciągnie, ale na razie nie jest źle...
Cypryda, życzę Ci aby dziecko odziedziczyło krew po Tobie ;-)
 
Ostatnia edycja:
uffff jjestem mistrz oprzeczytalam wszystkie zalegle posty ;)

czarna gratulacje udanej wizyty i dzidzia piekna :)

cypryda jest mi strasznie przykro z powodu choroby synka , ehh to zycie jest tak nie sprawiedliwe za co msza nacierpiec sie te biedne dzieci :(

perrie u mnie zmienil sie termin porodu z 9/12 na 7/12 nie wiem czy bedziesz zmieniac na liscie czy zostanie jak jest.

Pisalyscie o szczepieniach , u nas w Belgii sa wszystkie szczepienia darmowe i obowiazkowe . nie stawisz sie z dzieckiem na szczepienie to dostajesz wezwanie jak to nie pomoze to przychodzi policja z wezwaniem a jak to nie pomoze to z nakazem doprowadzenia ,

Lece do lozeczka bo oczy same mi sie zamykaja, od jutra bede na bierzaco. SPOKOJNEJ NOCY !

aha mialam pytac , czy to ktoras z Was zakladala g na fb i czy tam jestescie ?
 
Ostatnia edycja:
Smerfetka to tak jak u mnie nie mam zbytniego wyboru jesli chodzi o szczepienia owszem moge nie zrobic ale wtedy do przedszkola nie wezma... Ps. Mam siostre i brata w Belgii:)

Ktos pisal ze jest jakas grupa na fb ale to chyba zadna z nas nie zakladala nie wiem mnie przynajmniej tam nie ma :p
 
reklama
perrie myślę, że to dobry pomysł, żebyś na razie sama przejęła obowiązki moderatora a jak się lepiej rozpatrzycie w sytuacji to może ktoś zgłosi się do pomocy. Nie ma obowiązku posiadania dwóch moderatorów wewnętrznych.
Ja np. od lat jestem jedynym moderatorem na maju 2005.
 
Do góry