reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2019/styczeń 2020

Dla mnie odczytanie temp żeby zobaczyć czy jest owu w danym cyklu jest skomplikowane bo samo mierzenie temp w pochwie jest łatwe. Jeżeli chodzi o sprawdzanie macicy to dla mnie czarna magia. Śluz mam cały cykl lejacy się i przezroczysty. Szczerze mówiąc nawet nie wiem czy mam owu. Będę gadała na wizycie z gin o monitoringu. A jeśli chodzi o zaburzenia hormonalne to walczę z nimi od 8 lat i 9 maja jadę do Endo i będę znała wszystkie wyniki
 
reklama
Elektroniczne zegarki płodności? Pierwszy raz słyszę możesz coś więcej powiedzieć o tym? Ja mam nie regularne cykle więc u mnie w każdym cyklu jest w innym dniu owu i jest naprawdę trudno w nie trafić. Raz mam @ na 30dc drugi raz na 31 dc nawet 34 a w kwietniu miałam na 38dc

Ladycomp i persona to takie tzw komputery cyklu , teraz tez widziałam, ze na rynek wszedł zegarek który sam kontroluje Ci temp(musiałabym poszukać nazwy, bo szczerze świta mi, ale nie jestem pewna na 100% czy to ta nazwa ;)) (noc-dzień) i pokazuje najlepszy okres kiedy płodność u kobiety jest najwyższa ...
 
@młoda1994 dopiero jak zaczęłam mierzyć temp w cyklu i pokrywałam to testami LH poznałam swój organizm w 100% ..
tez mam nieregularne i owu najczęściej mam 18-19dc ale przy cyklu staraniowym miałam w 16 dc i udało ;) się .. teraz już 9tc

P.S. Przy nieregularnych cyklach naprawdę temp dużo mówi , no i seksy co 48godz najlepiej :)
 
Ja już próbowałam co 2-3 dni próbowałam dziennie przez dni płodne i nic nie pomaga. Muszę porobić jeszcze monitoring owu badanie nasienia męża i hsg u mnie. W testy owu zbytnio nie wierzę bo przerabialam już ponad Rok temu i na 6 cykli tylko w jednym cyklu mi pokazał test owu pozytyw resztą negatywny
@młoda1994 dopiero jak zaczęłam mierzyć temp w cyklu i pokrywałam to testami LH poznałam swój organizm w 100% ..
tez mam nieregularne i owu najczęściej mam 18-19dc ale przy cyklu staraniowym miałam w 16 dc i udało ;) się .. teraz już 9tc

P.S. Przy nieregularnych cyklach naprawdę temp dużo mówi , no i seksy co 48godz najlepiej :)
 
Bym musiała poszukać tego tutaj w DE może coś będzie.
Ladycomp i persona to takie tzw komputery cyklu , teraz tez widziałam, ze na rynek wszedł zegarek który sam kontroluje Ci temp(musiałabym poszukać nazwy, bo szczerze świta mi, ale nie jestem pewna na 100% czy to ta nazwa ;)) (noc-dzień) i pokazuje najlepszy okres kiedy płodność u kobiety jest najwyższa ...
 
30 dzień cyklu myślałam że jutro albo pojutrze będę testować ale właśnie przed chwilką odrobine krewki się pojawiło .Szkoda , jakoś te cylkle zaczynają mi się wydłużać :/ Dobranoc kobietki , koniec laby jutro już do pracy a dzieci do szkoły :* kiedyś się uda grunt to pozytywne nastawienie :)
 
30 dzień cyklu myślałam że jutro albo pojutrze będę testować ale właśnie przed chwilką odrobine krewki się pojawiło .Szkoda , jakoś te cylkle zaczynają mi się wydłużać :/ Dobranoc kobietki , koniec laby jutro już do pracy a dzieci do szkoły :* kiedyś się uda grunt to pozytywne nastawienie :)
Kochana, a może to plamienie implantacyjne? Nie ma co się zniechęcać! A nawet jeśli nie - i tak damy radę :) Jeszcze zobaczycie jak będziemy miło wspominały ten czas wyczekiwania i zamartwiania się :) U mnie póki co 8 dzień progesteronu i nic, a normalnie po 6 dniach miałam miesiączkę, ale to może nic nie znaczyć. Za to chyba PMS się zaczyna bo zjadłam przed chwilą rybę w panierce taką miałam ochotę, a teraz naszło mnie na pomidory z ogromną ilością soli :D
 
Jak tam staraczki? U mnie jakoś dzisiaj dziwnie. Za dwa dni ma być miesiączka, a ja dzisiaj mam lekkie kłucia jajnika i jestem jakaś taka podenerwowana w środku, roztrzęsiona, wszystko leci mi z rąk, trudno mi się oddycha i mam zatkany nos. Już wczoraj się zaczęło myślałam nawet, że miesiączka będzie, ale nic nie ma. Piersi bolą mnie od kilku dni, a nigdy mnie nie bolały przed okresem. Mam wrażenie jakby coś mi tam spływało, ale okresu nie ma :p Czyżbym zaczęła inaczej reagować na zbliżającą się miesiączkę niż dotychczas? Ech, ciągle trzeba się uczyć swojego organizmu.

EDIT: U mnie nie najlepiej. Bolące piersi i objawy infekcji. Termin @ jutro.
 
Ostatnia edycja:
Hej ja mam trzeci dzień miesiączki .Pierwsze dwa dni były tragiczne :/ straszliwy ból pleców bioder i brzucha ,ciągłe wizyty w toalecie .....tragedia. Dzisiaj już lepiej ,teraz akurat co dziwne tak jakby się uspokoiło (skończyło?). Będę obserwować ,ciekawe co z owu w tym miesiącu.....
bleucoco daj znać jak tam :)

Mnie prześladują kobiety w ciąży .....zebranie w przedszkolu. ...połowa ciężarnych.....zakupy w sklepie prawie same z dużymi brzuszkami ....:)
 
reklama
Hej hej jestem tu nowa i jak dobrze pójdzie będzie bobas grudzień /styczeń ♥️♥️♥️♥️ wariuje że szczęścia i mam jakieś panicznie leki przed poronieniem. Pierwsza ciąża
 
Do góry