reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka muszę kupić tą książkę bo cierpie na "coś dziś zrobić na obiad" :)
Mimi ja się nie znam na wynikach:( Super że Jubilat zadowolony z urodzin:*


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi, wrzuć do jedzenia swojego więcej produktów z żelazem, bo z jedzenia jest o wiele lepiej przyswajane niż z tabletek :) może się podniesie [emoji9]

Zuza! Żyjesz! [emoji1] Super, że Dominik już takie postępy robi :) ale pewnie musisz mieć teraz motorek w tyłku [emoji1] u nas na te pyzy mówi się pampuchy, kluski na parze, słyszałam też jeszcze od babci męża: paroki [emoji1] przepis zwykly jak na normalne ciasto drożdżowe wersja na bogato, nie włosko (mleko, drożdże, cukier, mąka pszenna, olej, jajko, sól), sól i cukier w proporcjach stosownych do wersji, czy na słodko czy na słono :)

Ka, no muszę w końcu kupić tę księgę [emoji4] u mnie jest kilka rzeczy, których nie lubię (ryby) albo nie mogę (awokado) i muszę zawsze je zamieniać na coś innego [emoji4] ale inspiracji mi czasem brak...

Co do zmiany pracy to faktycznie lepiej poczekać, skoro ciąża w planie, bo w nowym miejscu to krzywo będą spoglądać na ciążę zaraz po zatrudnieniu :)

Dziś mam ambitny plan umyć choć 1 okno, bo pogoda cudowna :) więc na obiad będzie ostatnia porcja fasolki po bretońsku [emoji1]

Wczoraj zjadłam te pampuchy o 16, a o 23 jeszcze głodna nawet nie byłam i nic nie jadłam w międzyczasie... Nie rozumiem tego, bo same rzeczy z wysokim ig tam są [emoji33] tak samo jak pizzę zjem, pół dnia mogę wtedy nic nie jeść [emoji28]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Będę pila natkę pietruszki z sokiem z cytryny. Myślałam ze nie dam rady ale dziś spróbowałam i nawet było spoko hehe ;) muszę poczytać co ma dużo żelaza.
Czytalam też ze komuś ferrytyne podniosła zmetylowana B12. Muszę zamówić na gemini po wypłacie przy okazji ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę pila natkę pietruszki z sokiem z cytryny. Myślałam ze nie dam rady ale dziś spróbowałam i nawet było spoko hehe ;) muszę poczytać co ma dużo żelaza.
Czytalam też ze komuś ferrytyne podniosła zmetylowana B12. Muszę zamówić na gemini po wypłacie przy okazji ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mimi, jeśli lubisz tatary, kaszanki, czerwone mięsa - to będziesz miała łatwo :) jak nie, to trochę wiecej kombinowania [emoji16] ja się dziwię, że nie mam anemii póki co, bo nie jem w ogóle czerwonego mięsa, zadnych pasztetów, kaszanek, tatarów etc. Nawet z białym mięsem mam problem [emoji16] już prędzej tę pietrusze bym wypiła :) ona ma żelaza faktycznie sporo?

Z witaminami też trzeba uważać, zwłaszcza tymi z grupy b, bo czasem uczulają, no i nadmiary też nie są dobre :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Mimi, jeśli lubisz tatary, kaszanki, czerwone mięsa - to będziesz miała łatwo :) jak nie, to trochę wiecej kombinowania [emoji16] ja się dziwię, że nie mam anemii póki co, bo nie jem w ogóle czerwonego mięsa, zadnych pasztetów, kaszanek, tatarów etc. Nawet z białym mięsem mam problem [emoji16] już prędzej tę pietrusze bym wypiła :) ona ma żelaza faktycznie sporo?

Z witaminami też trzeba uważać, zwłaszcza tymi z grupy b, bo czasem uczulają, no i nadmiary też nie są dobre :)

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Wlaśnie nie lubie :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będę pila natkę pietruszki z sokiem z cytryny. Myślałam ze nie dam rady ale dziś spróbowałam i nawet było spoko hehe ;) muszę poczytać co ma dużo żelaza.
Czytalam też ze komuś ferrytyne podniosła zmetylowana B12. Muszę zamówić na gemini po wypłacie przy okazji ;)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
A skąd ogólnie wiadomo o niskim poziomie żelaza ? Wystarczy kontrolować hemoglobine ? Bo to mam badane co chwilę i wynik wysoki ale nie miałam w ciąży badanej osobno ferrytyny :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A skąd ogólnie wiadomo o niskim poziomie żelaza ? Wystarczy kontrolować hemoglobine ? Bo to mam badane co chwilę i wynik wysoki ale nie miałam w ciąży badanej osobno ferrytyny :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak chcesz to zrób badanie na własną rękę. U mniej kosztuje 40zl

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak chcesz to zrób badanie na własną rękę. U mniej kosztuje 40zl

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Skoro to ważne to poproszę ginekologa. Mam pakiet w Luxmed place co miesiąc ale dodatkowo nie płacę za wizyty i badania jeśli lekarz da skierowanie :) a co niech daje :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry