reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Dzięki dziewczyny :*
Ja dziś podpisałam papiery rozwodowe ze słodyczami :p Mam nadzieje wytrwać do 22
czerwca!Ka działasz ze mną ??? Dasz radę 5tygodni to dużo czasu!
Mimi trzymam kciuki!
Ja dziś jestem jak bomba zegarowa jak wybuchnę to będzie masakra mąż mnie wkurw... Z samego rana, teraz Michasia mi nie zarejestrowaly do pediatry bo stare mohery mają pierwszeństwo a chorego dziecka nie przyjmie .Szukam prywatnie kogoś.Jeszcze za dwa dno okres i wszystko mnie boli.
 
reklama
Dzięki dziewczyny :*
Ja dziś podpisałam papiery rozwodowe ze słodyczami [emoji14] Mam nadzieje wytrwać do 22
czerwca!Ka działasz ze mną ??? Dasz radę 5tygodni to dużo czasu!
Mimi trzymam kciuki!
Ja dziś jestem jak bomba zegarowa jak wybuchnę to będzie masakra mąż mnie wkurw... Z samego rana, teraz Michasia mi nie zarejestrowaly do pediatry bo stare mohery mają pierwszeństwo a chorego dziecka nie przyjmie .Szukam prywatnie kogoś.Jeszcze za dwa dno okres i wszystko mnie boli.
O to witam w klubie. Też się wkurzylam na męża. Póki co jesteśmy na ścieżce wojennej
 
A czym oni Was tak z równowagi wyprowadzają?

Agunia, jestem z Tobą, ale będę mieć dyspensę w męża urodziny w połowie czerwca [emoji3]
 
Ka, oni zawsze znajdą sposób [emoji28]

Mnie mój miły wyprowadza z równowagi oferując co chwilę gofra albo kebaba. Ostatnio to są moje słabości, staram się opierać jak mogę, już jestem jak 3-drzwiowa szafa, a skończę jak 4-drzwiowa z taką rozpustną polityką [emoji52]
 
Ka, oni zawsze znajdą sposób [emoji28]

Mnie mój miły wyprowadza z równowagi oferując co chwilę gofra albo kebaba. Ostatnio to są moje słabości, staram się opierać jak mogę, już jestem jak 3-drzwiowa szafa, a skończę jak 4-drzwiowa z taką rozpustną polityką [emoji52]
Lepiej tak niż żeby miał Cię krytykować i robić przytyki... A co do tych szaf to nie przesadzaj, przecież wiemy, że ładnie wyglądasz [emoji14]
 
Byłam u lekarza z Michasiem oczywiście prywatnie.Lekarz starej daty bada przez opukiwanie .I mamy wydzieline w lewym oskrzelu na samym dole tak jak oskrzela a płuca, żywo czerwone gardło , zapalenie krtani ,obrzęk nosa i lewe ucho lekko stan zapalny ale tamta pani miesiąc go leczy i nic nie widziała! Dostał antybiotyk dawkę uderzeniowa i czwartek piątek do kontroli.
Ja dzielnie przebrnęłam przez cały dzień bez słodyczy :D
Co do mojego męża to ostatnio zachowuje się tak jakby był kawalerem żadnych obowiązków i wszystko w dupie ma.A niestety Michaś daje w kość, Kacper na zielonej mnie te cholerne kamienie bolą wczoraj aż płakałam bo tak bolało a on przeszedł tak jakby nic mi nie było i zostawił z marudnym Miśkiem.A dziś rano bez słowa wyszedł przed 6 ja wstałam 6.15zeby się szybko umyć jak jest a jego nie ma. A normalnie na 8jezdzi.Dobrze że facet mojej teściowej przyszedł i wziął Miśka ,bo inaczej nie mogłabym iść do łazienki.
 
Bidulek. Oby ten antybiotyk mu wreszcie pomógł. Teraz Ci lekarze tak leczą.U mnie starszy już ze 3 miesiące pokasluje :/

U mnie też dziś bez słodyczy [emoji4]
 
Agunia, całe szczęście, że poszłaś prywatnie, bo nie wiadomo ile tamten lekarz by Was jeszcze tak zwodził.

A Twój mąż często ma takie akcje? Trzeba go do parteru sprowadzić, nie może być dwoje dzieci na Twojej głowie.

Ja słodyczy nie tykam od niedzieli [emoji16]

Pomyślałam sobie, że w tym miesiącu się nie ważę, tylko dopiero 8 czerwca u dietetyka, bo to będą cztery tygodnie od poprzedniej wizyty [emoji4]
 
reklama
Ja piernicze co za dni ostatnioto masakra jakaś.Teraz mi Kacper pisał że ukradli mu w nocy portfel a miał w nim 80zl.Wychowawca nie zareagował ,bo wyjezdzali na wycieczkę.Niech wrócą i portfel z pieniędzmi się nie znajdzie to nie ręczę za siebie.Zamiast w sobotę jechać do Łeby pojadę jutro .
Co do mojego męża to ma tak po powrocie z Norwegii zresztą od momentu zjazdu do Polski taki jest. Jak tak dalej będzie robił to skończy się jak 5lat temu papierami rozwodowymi. To dopiero go do pionu doprowadziło....
My już po pierwszym spacerku jest cieplutko zero wiatru Michaś śpi :) Moje maleństwo dziś kończy 11miesięcy i kiedy to zleciało ???
Michaś z kotkiem :)
IMAG0279.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0279.jpg
    IMAG0279.jpg
    94,1 KB · Wyświetleń: 222
Do góry