reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Ka, ponoć zawsze jest taki kryzys dietowy, że waga staje i ani drgnie przez jakiś czas.

Ale faktycznie, lepiej nie szaleć z ważeniem się [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to codziennie haha [emoji3]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Wczoraj oglądaliśmy listy do M2 i pozarlam sporo ciastek haha [emoji1]
Waga narazie ta sama. Od dziś już koniec słodkości

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
[emoji106]
Też ostatnio oglądałam śmigając na orbitreku. W ogóle dzięki tym sportom nadrabiam zaległości filmowe [emoji12]


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ciągnie do jakiegoś ruchu no ale rana jeszcze nie wygojona do końca i gin mówiła żeby się oszczędzać i nie dźwigać....

A dziś mam taki podwieczorek [emoji48]
1510759530-64a65f8b17f6219f-aaaaaa.jpeg


f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ooo jak to ładnie wygląda. Z czego placuszki? A Ty pewnie, na razie się oszczędzaj. Jeszcze przyjdzie czas na sporty :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
2 łyżki mąki
Jajko
Mleko
Proszek do pieczenia
Ilości na oko. Na wierzchu serek wiejski z odrobiną dżemu niskoslodzonego i granat [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Do góry