reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

reklama
No wiem, że dieta to mus i muszę się ogarnąć jak chcę zajść w ciążę. A czy Ty miałaś jakieś problemy przez IO? Urodziłaś już?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
ja jestem w 38tc, mam przez to cukrzycę, i nie wiadomo co się działo w pierwszych tc bo mój lekarz nie pomyślał że warto byloby powiedzieć że przy IO trzeba dietę od początku ciązy a nawet wcześniej i że może to spowodować wady u płodu
 
Szafirek, Kasia i Mimi, to próbujmy! Już prawie pół dnia za nami
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
A ja już nie daje rady.... :p Mam szafkę pełną słodkości, które mnie wołają..
 
Ka, to dla mnie nawet lajtowo [emoji16] muszę trzymać się zdala tylko od czekolady gorzkiej [emoji173]

Tak więc dołączam!

Byłam u gina. Z dobrych wiadomości to wyhodowałam na 2 jajnikach dorodne pęcherzole. Doktor był zdziwiony co ta stymulacja taka efektywna, a to może dzięki zmianie diety na taką, która trzyma insulinę w ryzach... Jak myślicie?? Taki postęp tylko dzięki diecie??

Ze złych informacji, to jak w tym cyklu się nie uda, to mnie będzie chciał wysłać na badanie drożności jajowodów a ja tak źle znoszę psychicznie jakiekolwiek tego typu ingerencje [emoji37]

Ann9, faktycznie zawalili z poinformowaniem Cię :/ mam nadzieję, że wszystko będzie z Wami dobrze [emoji9]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szafirek, Kasia i Mimi, to próbujmy! Już prawie pół dnia za nami [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ka, aż telefon oplułam czytając to:-) :) a nie jest wodoszczelny;)

Szafirek no jak bobas się domaga słodyczy, to ciężko mu odmówić ;)

Colorado myślę że te pęcherzyki przerodzą się w bobasa przy pomocy męża ;). A dieta na pewno ma swój pozytywny udział :)

Jak na razie jakoś się trzymam z dietą. Powiedzcie mi czy ryby wędzone są mocno kaloryczne i czy powinnam się ich wystrzegać? Bo właśnie pochlonelam łososia wędzonego :)
 
Kasiu, będziemy dzielnie majstrować. W piątek mam mieć zrobiony zastrzyk na wywołanie owulacji.

Co do ryb to wędzenie chyba nie ma wpływu na kaloryczność. Tłuste ryby są kaloryczne siłą rzeczy, ale są to dobre kalorie. Ja nie jestem w stanie jeść ryb... Poza dorszem i to nie wędzonym... Jeśli zależy Co na redukcji wagi, to lepiej wybierać te chude rybki i nie robić ich smażonych [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ka, aż telefon oplułam czytając to:-) :) a nie jest wodoszczelny;)

Szafirek no jak bobas się domaga słodyczy, to ciężko mu odmówić ;)

Colorado myślę że te pęcherzyki przerodzą się w bobasa przy pomocy męża ;). A dieta na pewno ma swój pozytywny udział :)

Jak na razie jakoś się trzymam z dietą. Powiedzcie mi czy ryby wędzone są mocno kaloryczne i czy powinnam się ich wystrzegać? Bo właśnie pochlonelam łososia wędzonego :)
Myślę, że ryby wędzone można jeść, nawet te tłuste, bo to zdrowe tłuszcze.

Colorado, świetne wieści, działajcie :)

A ja polecam Wam fajną aplikację do liczenia kalorii - fitatu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dobijające jest to z tą całą dietą, że mój mąż je tak jak ja teraz i jemu 3kg (!) spadło, a mi jakieś 1.5kg [emoji23]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry