reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Mój mąż potrafił w przeciągu 2 tygodni zrzucić 8 kg jak miał stres w pracy. Na mnie stres działa odwrotnie, jem bez opamiętania. Podobno faceci szybciej chudną.

To dobrze że można jesc ryby wędzone bo właśnie mąż mi kupił leszcza, mniam :). Na jutro już zrobiłam obiadek : pieczone pulpety z otrębami :).

Ściągam aplikację i będę kontrolować kalorie:)
 
reklama
Z moim mężem jest to samo... a u mnie zazwyczaj 2kg w dół, a potem 3 w górę :D ja na jutro zrobiłam pieczoną pierś z kurczaka w porach z kaszą :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mmmm to wpadam jutro do Was na obiadek [emoji16] ja jeszcze nic nie zaplanowałam

U facetow to chyba kwestia tego, że mają więcej tego okołonarządowego tłuszczyku, a on się szybciej spala. Kobitki mają więcej tego fałdkowo-podskórnego. Ja odkąd zaczęłam chudnąć, najwięcej właśnie w talii i brzuchu straciłam... Chociaż wydawało mi się, że tak dużo tam znowu nie mam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] eh, to wyparcie [emoji4]

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobijające jest to z tą całą dietą, że mój mąż je tak jak ja teraz i jemu 3kg (!) spadło, a mi jakieś 1.5kg
emoji23.png
Za każdym razem jak przechodziłam z mężem na dietę to mu leciała waga dwa razy szybciej ;/ to nie sprawiedliwe jest!! :p

U mnie jutro schab pieczony bez tłuszczu, kasza i brokuł :)
 
Ja na dietach się nie znam zupełnie ale zabieram się za ćwiczenia (oczywiście w domu). Pewnie będę miała problem z regularnoscia, jak to ja [emoji16]
 
Colorado [emoji110][emoji110][emoji110]
A co do diety to faceci za zwyczaj mają lepsza przemianę i szybko chudna. Mój Schudl ok 15kg żeby nie lepiej.....

Fitatu jest ok, ale źle wylicza zapotrzebowanie na kalorie. Pokazuje za mało....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry