reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Cześć dziewczyny :) Zgłaszam ,że z moich nadprogramowych 93kg dziś mam 89 czyli jeszcze kilogram i wracam do moich -39 :D Ten tydzień odpuszczam z ważeniem , bo dziś dostałam @ i czuję się mega spuchnięta brzuch jak balon.
Jestem z siebie dumna dziś 6dzien bez słodyczy :)
Mimi a co u Ciebie???
Ka Colorado pyszne jedzonko :)
A tak bawi się Michaś z Niunia.
IMAG0962.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0962.jpg
    IMAG0962.jpg
    2,6 MB · Wyświetleń: 293
reklama
U nas dziś na obiad chińczyk był, ja znalazłam a mąż wykonał, mi dziś już sił brakło [emoji23]

Ale wyszło mega super eeeeekstraaaaa pyszne [emoji7]

Link do: Noodle z kurczakiem hoisin

Oczywiście jak to ja papryki zapomniałam kupić, w zastępstwie jakaś mieszanka mrożonkowa, bo robimy porządki w zamrażalniku [emoji16]
IMG_20180721_153812.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180721_153812.jpg
    IMG_20180721_153812.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 256
Hej. Ja od tygodnia się ogarniam... Wczoraj byliśmy w zoo i wpadło trochę niechcianych rzeczy... Ale dziś już bez słodyczy [emoji4]
Wy takie pyszności robicie że aż ślinka cieknie... Mniam [emoji4]

Colorado włosy trochę lepiej od kad biorę żelazo i witaminy. Ale mimo wszystko dużo leci. Mam nadzieję że uda mi się pokonać ten problem
 
Mimi, to fajnie, że choć trochę lepiej :) gratuluję ogarniania się cukrowego! :)

Mnie z cukrem nosi ostatnio, ale staram się wybierać już zdrowsze warianty, w sensie sorbet owocowy, ananas do obiadu, albo ciasto własnej roboty zamiast czegoś kupnego. No czuję się po prostu jakby obcy mi mózg przejęli i sterowali moją checia na słodkie [emoji32]
 
reklama
Takie pyszności tu pokazujecie, że aż ślinka cieknie! :) Ja staram się jeść normalne jedzenie ale mniej, a w dodatku odkryłam certyfikowany sklep ekologiczny w swoim mieście, gdzie nawet warzywa, owoce i mięso mają :D ,bo za „dietetycznym” nie przepadam... ale niektóre z tych tutejszych pyszności to sama bym schrupała :) Mam teraz 93kg, czyli póki co o 3 mniej niż przed ciążą, nie lecą kilogramy jakoś bardzo szybko, ale po ubraniach widzę, że jest lepiej, także ogólnie jestem bardzo zadowolona ;) Może na urlopie nie będę jeszcze w topowej formie :D ale rok temu w wakacje miałam 6kg więcej, więc ogólnie to idzie ku lepszemu :) Jupi!
Cześć dziewczyny :) Zgłaszam ,że z moich nadprogramowych 93kg dziś mam 89 czyli jeszcze kilogram i wracam do moich -39 :D Ten tydzień odpuszczam z ważeniem , bo dziś dostałam @ i czuję się mega spuchnięta brzuch jak balon.
Jestem z siebie dumna dziś 6dzien bez słodyczy :)
Mimi a co u Ciebie???
Ka Colorado pyszne jedzonko :)
A tak bawi się Michaś z Niunia.Zobacz załącznik 879916
Łał! Gratulacje! :)
 
Do góry