reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

U mnie jeszcze 0.5kg na plusie ale za to kolejny cm na minusie :) Dziś znowu panie mnie tak wychwaliły ,że niedługo w piórka obrosnę ;)
Po roku pisania i jeżdżenia do tych cholernych urzędów wygrałam i dostanę moje zaległe 500+ ale przyznali mi od 10.2017-5.2018 a od czerwca do października znów muszę czekać na rozpatrzenie mojej sprawy przez wójta gminy.Paranoja to wszystko ale się nie poddam :)
Mąż wyjechał przyjedzie dzień przed wczasami ,więc całe pakowanie spadnie na mnie .... cała 3na mojej głowie, do tego muszę teraz przynajmniej co dwa dni na serwis jeździć wystawiać faktury itp. , jeszcze dom pies, dwa koty a żeby było weselej w tym czasie przyjdą nam montować piec... chyba oszaleje przez ten czas...
Agunia kto da radę jak nie Ty? Jesteś niesamowita tak na marginesie :* Gratuluję kolejnych osiągnięć! Podziel się zapałem :)
 
reklama
Agunia silna babka z Ciebie. Idziesz jak burza.

Co do wyjazdu i pakowania. To u nas pakowanie było migiem, bo zdecydowaliśmy się na wyjazd w ostatniej chwili. Właściwie to byliśmy na wyjeździe, tyle że nad jeziorem i stwierdziliśmy z mężem, że może pojedziemy nad morze. Wróciliśmy do domu, szybkie pranie, pakowanie i na drugi dzień po 4 rano wyjechaliśmy.
Ze znalezieniem kwatery nie było problemu, w drugim pensjonacie było wolne miejsce dla naszej czwórki.
Ten wyjazd to taki spontan, byliśmy tylko 5 dni, ale było cudnie, pogoda dopisała, dzieciaki zadowolone, więc czego chcieć więcej.
 
Dziękuję dziewczyny jesteście kochane bez Was już pewnie bym pierdzielnęła tym odchudzaniem :*
Dziś waga wskazała 88kg czyli odzyskałam moje - 39kg !!!! W 3tygodnie pozbyłam się 5kg ciężko było ale warto. Znając życie teraz będzie znów postój :p Z tej radości kupiłam sobie spódniczkę w pepco rozmiar L
IMAG1192.jpg

Mimi co do 500+ to tylko na Michasia mam.
 

Załączniki

  • IMAG1192.jpg
    IMAG1192.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 306
Mimi chodzi o to że jak ktoś pracuje za granicą to nasze urzędy mają już problem ,bo nie chcą płacić .A przecież na 2dziecko jest bez dochodów ,więc nie powinno być problemu.
Ja dziś pół dnia spędziłam w basenie to mi było potrzebne teściowa zajęła się Michasiem a ja odpoczęłam trochę. A taki strój przyszedł mi z Ali zamawiałam go dwa razy, bo pierwszy raz przyszedł 3xl i utonęłam w nim oddałam szwagierce akurat jest dobry :D Teraz zamówiłam L i też trochę duży ale jest śliczny.
IMAG1211.jpg
IMAG1210.jpg
A do tego przyszła mi sukienka też trochę duża ale zakochłam się w niej i już mniejszą zamówiłam.
IMAG1205.jpg
IMAG1204.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1211.jpg
    IMAG1211.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 227
  • IMAG1210.jpg
    IMAG1210.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 222
  • IMAG1205.jpg
    IMAG1205.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 227
  • IMAG1204.jpg
    IMAG1204.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 230
Mimi chodzi o to że jak ktoś pracuje za granicą to nasze urzędy mają już problem ,bo nie chcą płacić .A przecież na 2dziecko jest bez dochodów ,więc nie powinno być problemu.
Ja dziś pół dnia spędziłam w basenie to mi było potrzebne teściowa zajęła się Michasiem a ja odpoczęłam trochę. A taki strój przyszedł mi z Ali zamawiałam go dwa razy, bo pierwszy raz przyszedł 3xl i utonęłam w nim oddałam szwagierce akurat jest dobry :D Teraz zamówiłam L i też trochę duży ale jest śliczny.Zobacz załącznik 884961 Zobacz załącznik 884962 A do tego przyszła mi sukienka też trochę duża ale zakochłam się w niej i już mniejszą zamówiłam.Zobacz załącznik 884964 Zobacz załącznik 884965
Wyglądasz bosko! Kopara opada [emoji4]
 
Mimi chodzi o to że jak ktoś pracuje za granicą to nasze urzędy mają już problem ,bo nie chcą płacić .A przecież na 2dziecko jest bez dochodów ,więc nie powinno być problemu.
Ja dziś pół dnia spędziłam w basenie to mi było potrzebne teściowa zajęła się Michasiem a ja odpoczęłam trochę. A taki strój przyszedł mi z Ali zamawiałam go dwa razy, bo pierwszy raz przyszedł 3xl i utonęłam w nim oddałam szwagierce akurat jest dobry :D Teraz zamówiłam L i też trochę duży ale jest śliczny.Zobacz załącznik 884961 Zobacz załącznik 884962 A do tego przyszła mi sukienka też trochę duża ale zakochłam się w niej i już mniejszą zamówiłam.Zobacz załącznik 884964 Zobacz załącznik 884965
Fiu fiu!! [emoji7] Bomba! [emoji378]
 
Agunia gdzie Ty masz te 88 kg. Super wyglądasz.

Ja kupiłam sobie strój w bonprixie i jest super.

Co do 500+ to pewnie boją się, że ktoś bierze za granicą i jeszcze chce tutaj. Nie wiem jak jak w innych krajach Ale na pewno niemieckie kindergelt dużo wyższe a i tak kombinują.

U mnie już ze 2 godziny leje. W końcu jest czym oddychać.

A Co do zakupów to ostatnio udało mi się upolować trochę rzeczy dla córki na wyprzedaży w Pepco.
20180801_154844.jpg
 

Załączniki

  • 20180801_154844.jpg
    20180801_154844.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 38
reklama
Edysiek, bo ludzie różnie kombinują :) dlatego to tyle trwa, bo u nas urzędnicy też nie są mistrzem biurokracji [emoji16] ostatnio na zwolnieniu lekarskim położna zapomniała mi wpisać kod, który mówi o tym, gdzie jestem ubezpieczona, i ZUS stwierdził, że musi odesłać do lekarza to zwolnienie, żeby dopisali to, wypłacenie zasiłku oczywiście wstrzymane, dopóki sobie tego nie wyjaśnią. A te głąby nie są w stanie sprawdzić tego, że jestem ubezpieczona tak jakby u nich i że to już 3 zwolnienie z rzędu to też nie robi dla nich różnicy [emoji16][emoji16] i na co im te wszystkie miliony warte systemy informatyczne?! [emoji16]
 
Do góry