reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

Moja matka też nosi 41 i ma, a raczej miała podobny wzrost co Ty Krolcia. Jak to mówi, że trochę sie zdeptała. ;) Z butami do dziś ma problem.
 
reklama
Wiolcia SUPER!!!
Ale mnie zadrośc pikneła jak ja marze o takiej wadze buuu a u mnie 8 z przodu, czasem 79 i nie spada a dieta nie bardzo...
Spokojnie i tobie spadnie waga, z dwójką dzieci napewno masz dużo ruchu więc lekka dieta i powinno szybko spadać.

Wiolcia no baaa, super!!! brawo!!!! :-) jak tego dokonałaś, zdraż no!;-)
A czy ty przypadkiem nie ważysz mniej ode mnie?? :)

Wiolcia - to już też nieźle zjechałaś, ważysz prawie tyle co ja, no i czemu marudzisz? ;-)
Marudzę bo do wagi z przed ciąży mam 4kg :-p i nie mam w czym iść na wesele 23 lipca:confused2:
 
Wiolcia ta dietetyczka nie jest ze strony internetowej:) jest ze szczecina a poniewaz bylam tam tylko 3 dni nie mialam czasu do niej jechac, kiedy weszlam na wage po powrocie z pl i zobaczylam wage 70-71 to sie zalamalam bo przed wyjazdem udalo mi sie dojsc do 67-68 dlatego w determinacji napisalam do kobiety czy nie pomoglaby mi online, Ty juz bylas u dietetyczki i mialas swoj jadlospis ulozony pod Ciebie i pewnie na podstawie badan, moj rozni sie tym ze jak najbardziej optymalnie ulozyla go z tego co lubie jesc i dostosowala do mojego aktualnego stanu gdyz na badania nie moglam sie stawic, kolezanka stad sprobowala bo rodzila w styczniu i jak mnie zobaczyla to szczezla wiec dalam jej namiar :) to tyle, www.slimer.pl to ta poradnia.


Sarka :D taa trzeba miec wage by odmierzac porcje :D ja mam wage archaiczna :D nie kupowalam nowej bo nie byla mi potrzebna gdyz na dzialce mialam taka z 60go roku chyba ze wskazowka :D napewno ktos u Ciebie ma jakas :) pozniej juz na oko sobie nakladalam co jakis czas sprawdzajac czy nie za duzo i bylo ok _)
 
bodzinka
ja tez tak zawsze waze tzn po ciazy glownie 79-80 i mam 170 wzrostu

ale sie pochwale ze spadlo z 80 na 78 rowne :) w tydzien intensywnych cwiczen i diety wiec jestem bardzo zadowolona :)
 
Hej - jak tam dukanki i dietujące? Ktoś jest jeszcze na dukanie oprócz mnie?

Ja wciąż w fazie II, choć ostatnio nie jest już naprzemienna, tzn cały czas jem warzywa, a i tak mi waga spada, tylko niewiele. To pewnie przez te moje małe grzeszki - lodziki :sorry2:
Niestety, odkryłam loda Lion i czuję, że to odkrycie mnie zgubi:sorry2:
 
cristalrose - moze stworzymy fanclub loda lion ;)))) ja moglabym chyba trzy na raz zjesc :)

ja o diecie dawno zapomnialam - waze 1 kg mniej niz przed ciaza i obzeram sie slodyczami. poki karmie, to raczej kilogramy gubie, wiec sie tym upajam :D wczoraj zjadlam 4 kawalki ciasta z bita smietana ...
 
reklama
Gufi, a nie myslisz, ze to co jesz wpływa na brzuch Alicji ??? Może właśnie przyczyna leży w Twojej "diecie".
 
Do góry