reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

Dzięki dziewczyny;-) I całkiem nieźle smakują, poza tym zapychają tak, że się nie chodzi głodnym:tak:
Asjaa - zacznij od opracowania planu diety na stronie Dukana (kilka postów wcześniej jest link i tłumaczenie). Mnie właśnie to dało takiego kopa - jak zobaczyłam od kiedy do kiedy daną fazę stosować i ile w tym czasie schudnę :-D świadomość, że do wakacji mogę być lżejsza o 15 kg podziałała baaardzo mobilizująco:tak:
 
reklama
W końcu jestem po chrzcinach i zabieram się za siebie. Co prawda póki co nie za żadną restrykcyjną dietę, rok temu byłam na diecie ulożonej przez detetyka, jadlam smacznie i chudłam 5kg miesięcznie i planuję do niej wrócić a jak nie pomoże to zabiorę się za dukana. Startuję z wagą 79 kg... 3mac kciuki :))
 
wiolcia kciuki &&& :)

ja wczoraj poleglam i to na wieczor :/ paczek, batonik czekolada bbbrrrr a zaczelo sie od odwiedzin kolezanki ktora procz pampersow przyniosła czekolade .... no ale dzisiaj jedziemy dalej, przetrwam dzisiejszy dzien to juz z gorki bedzie bo czuje ze po wczorajszym mi sie słodkiego chce....
 
Oj dopiero teraz zauważyłam ten wątek.
Byłam na diecie Dukana w 2009 roku. Zrzuciłam w 2 miesiące 8 kg.:-)
piersi z 98 cm na 89 cm
talia z 80 cm na 72 cm
biodra z 100 cm na 95 cm

img0037aol.jpg

ssa40039e.jpg


Byłam specjalistką w tej diecie i wszyscy otwierali oczy jak wyglądałam po tym czasie.
Teraz też się zastanawiam czy nie przejść na dietę, ale boję się jojo.
Niestety powróciłam do dawnych nawyków i wtedy jojo jest nieuniknione.
Narazie więc stawiam na ćwiczenia. Hula hop i 6 Weidera. Od wczoraj wziełam się ostro do roboty, żeby latem pochwalić się płaskim brzuszkiem.

Edit:
przypomniało mi się że na tej diecie uaktywniło mi się AZS. Za dużo białka i efekt, czerwone, szorskie plamy na zgięciach. Więc chyba jednak nie dam rady znowu białkować.
 
Ostatnia edycja:
hannah- super rezultaty- ale była z ciebie chudzinka! z tym azs dało mi coś do myślenia (choć atopowcem nie jestem) bo jak najem się serków wiejskich ( teraz kojarzą trochę faktów) to mi na rękach robi się sucha skóra i pęka skóra na zgięciach... myślałam że to może od jakiegoś wybielacza ....a to może to ...hmm :?

u mnie po chwilowej temp. utrzymującej się na poziomie 38 st dopadły mnie tamtej nocy dreszcze i temp po 40 st, dziś już lepiej bo w nocy tak się spociłam że z bluzki mogłam wodę wyciskać ;/
Mikołaj ma zapalenie krtani i tchawicy- ma 10 zastrzyków w pupkę+ inhalacje strasznie kaszle+ oczywiście katar.
Olek odseparowany u babci od kilku dni. Mąż też chory.

Przez ostatnie 4 dni zjadłam może z 500kcal i to wepchane na siłę, bardzo się odwodniłam - tak że któregoś razu waga pokazała 68.1 kg, ale ogólnie nic nie schudłam

piję bardzo dużo wody i dziś już coś w końcu zjadłam :)
niestety włosy zaczęły mi wypadać na potęgę!!!- czuję że będę miała powtórkę z rozrywki i stracę 1/4 włosów a potem będę miała dwie grzywki:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Hannah jaki ladny brzusio :O mysle ze bez cwiczen z najlepsza dieta takiego sie nie osiagnie..
ja tam mam gdzies diety :) zostalo mi 6,5 kg i grube lapy z cellulitem ale jezdze sobie tylko na tych rolkach narazie i stawiam na zumbe :) po 3 marca moze wejdziemy w basen ale moja kuzynka ma bogate doswiadczenie z dieta i wyglada suuuuuuuuuper,po ciazy cwiczyla 3 razy dziennie i zrezygnowala z cukrow oraz nie laczyla tego czego laczyc wedle pewnych zasad nie powinna. Skonczylo sie tym ze nie schudla nic i namowilam ja by poszla do dietetyczki, tam po zrobieniu badan i przeprowadzeniu kilku analiz otrzymala diete dla siebie, rezultaty sa oszalamiajace, poniewaz kuzynka jest tu a dietetyk w szczecinie utrzymuja kontakt online :) i w ten sposob zmieniaja diete i jadlospis co jakis czas. Tak wiec polecam dietetyczke bo chudnie sie jak Wiolcia napisala a przy tym je sie pysznie i zdrowo:)
 
Salomi
to cię zaskoczę, nic a nic nie ćwiczyłam, bo w tej diecie nie wolno ćwiczyć!!
Tak własnie spala się tłuszczyk na tej diecie. Białko buduje mięśnie i stąd ten efekt.
 
hannah- fajnie schudłaś. A skąd efekt jojo - nie stosowałaś się do 4. fazy?? Pytam, bo mnie też się kilka razy udało coś tam zrzucić, ale powrót do "normalności" wiązał się niestety z powrotem do utraconych kg:dry:
mamolka - dobrze, że już Ci lepiej, buziaczki dla Mikiego, biedny misiaczek:-( A jak on to złapał??
A co do włosów, to ja walczę już ponad miesiąc, na razie bez efektów:dry:
 
reklama
Do góry