reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

mississ no to pieknie ci ta waga leci:) czasem tak jest że jak juz ruszy to z górki;)

Ja od 1 marca dołanczam do Was:) napiszcie w co się zaopatrzyć jeśli chodzi o Ducana! że w dobra patelnie juz wiem no i ta maizenia czy jak tam;) macie jakiegoś sprzedawcę godnego polecenia?
Planuje sie też trochę w najbliższej przyszłości zrujnować finansowo i strzelić sobie takie coś GRILL ELEKTRYCZNY TEFAL GC 6000 ** NOWOŚĆ ** (1453953350) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy od dawna to za mną chodzi:-p super sprawa przy dietowaniu!
 
reklama
sarka no leci nigdy tak nie leciala az w szoku jestem :szok;

a chipsy marchewkowe bede robila sama :) w vpiekarniku :) za tydzien bede w domu u rodzicow i bede robila:) juz sie doczekac nie moge :)
 
hej dziewczyny - widzę ze nas więcej niedługo się zrobi- fajnie :)
Mississ, cristalrose- gratuluję zrzuconych kg :)
U mnie waga też spada- niestety nie jest to zasługa diety a gorączki. Olek już powoli wychodzi z choróbska a mnie wczoraj rozłożyło, poniżej 38 temp nie spada- zero apetytu, nawet po wodzie mnie mdli
Jak trochę się podkuruję to od razu tu się melduje .
Cristalrose jaki wybierasz system na 2 fazie?
 
Missiiss - czas suwaczek zaktualizować - to Ci jeszcze bardziej poprawi humor;-)
Sarka - grill fajny i przyda się na pewno. Ja poprzestanę na razie na mojej super patelni z ikei - mam ją już pół roku i ani ryski:-) Co do produktów, to ja się zaopatrywałam u tego kolesia, co mamolka - Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro ceny ma znośne;-)
Na pewno będziesz potrzebować maizeny/mazeiny jak zwał tak zwał, czyli skrobi kukurydzianej, otrąb (owsianych albo pszennych) - to są te dozwolone węglowodany ale z umiarem. Ja jeszcze sobie kupiłam pakę papryczek chili, bezcukrowe galaretki i budyń z maizeną, do ciast się przyda;-) Acha no i słodzik do pieczenia, tylko bez aspartamu np. huxol w płynie. Wiem, że od słodkiego też trzeba się odzwyczajać, ale przecież czasem jakiś deserek nam się należy;-) Zwłaszcza przy niedzieli:tak:
Ja na niedzielny deser zrobiłam ptasie mleczko...
SG208554a.jpg
...a i obiad był wypasiony po to dzień PW:-)
SG208551a.jpg

Pierwszy raz nie czuję, że jestem na diecie:-)

Mamolka - będę stosować głównie system 1:1, myślę, że to najzdrowsza i najmniej nużąca opcja;-)
 
hej, ja też myślę o jakiejs dietce, bo MUSZĘ schudnąć:tak: ale ja jeszcze nigdy sie nie odchudzałam, po prostu zawsze byłam raczej szczupła. A teraz się popsułam, hehe.

ale coś kiedyś było pisane o tym że dieta dukana może rozwalić wątrobę?? czy może coś mi się pomyliło?
 
Asjaa - to jest dieta proteinowa, a białko jest ciężkostrawne, ale poza tym jest dużo warzyw, brak alkoholu, tłuszczów i węglowodanów prostych. Myślę, że dla wątroby nie jest bardziej obciążająca niż tłusta i zakrapiana kuchnia polska czy fast food:no: Na pewno wątroby nie rozwali, może być jednak uciążliwa dla osób mających problemy z wątrobą i nerkami. Ale takie osoby z reguły są na lekkostrawnej diecie.
Ja ma na to taki patent, że do mięs dodaję sporo majeranku, poza tym piję dużo wody;-)
 
Asjaa - to jest dieta proteinowa, a białko jest ciężkostrawne, ale poza tym jest dużo warzyw, brak alkoholu, tłuszczów i węglowodanów prostych. Myślę, że dla wątroby nie jest bardziej obciążająca niż tłusta i zakrapiana kuchnia polska czy fast food:no: Na pewno wątroby nie rozwali, może być jednak uciążliwa dla osób mających problemy z wątrobą i nerkami. Ale takie osoby z reguły są na lekkostrawnej diecie.
Ja ma na to taki patent, że do mięs dodaję sporo majeranku, poza tym piję dużo wody;-)
zgadzam się z Toba w 100%:tak:
To co wyczyniasz w kuchni to jakies cuda:-p normalnie nie moge sie doczekać diety:-D dzięki za wskazówki;-)
A z tym desrkiem to że nam sie nalezy "przy niedizieli" to oczy wybauszyłam bo przeczytałam "przy nadziei":-D:-D
 
dziękuję bardzo cristalrose za odpowiedź:-)
muszę wczytać się w zasady tej diety, bo na razie przejrzałam po łebkach i nie wszystko jeszcze jest dla mnie jasne:tak:
a poza tym...chyba brak mi silnej woli. Myśl o diecie i spadku wagi jest fajna, ale tylko w fazie planowania. jak przychodzi co do czego, to klops:-p
a i popieram słowa sarki - cristalrose, smakowicie wyglądają Twoje dania:-D
 
reklama
Do góry