reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

reklama
Mnie ta dieta bardzo odpowiada:tak:, faktycznie przypomina SB, na której swego czasu zrzuciłam 5 kg, wydaje mi się jednak mniej restrykcyjna;-)
A poza tym jest prosta - proste zasady, łatwe i szybkie przepisy:tak: Dzisiaj zrobiłam racuszki z serem i cynamonem - dwie porcje (10 min roboty), salatkę z jajek i łososia (5 min roboty), pikantną zupę z indyka (roboty z 15 min - bo musiałam ściągnąć skórę, a tak to się samo gotowało, tylko przyprawy wrzucałam;-)) Zupy nawet nie jadłam, bo nie jestem głodna, białko jest jednak baaardzo sycące:tak: W sumie to tylko winka mi brakuje, bo zawsze wieczorem lampkę wypijaliśmy, ale jakoś wytrzymam do lipca;-)
A to racuszki-mężowa porcja, ja zjadłam nieco mniej a i tak mnie zapchało na 6 godzin:-)
SG208539.jpg
to jest oczywiście deserowy talerzyk;-)
 
mmm jak te racuszki wytgladaja pysznie mniam :)
a moja waga albo zwariowala albo sie popsula choc ja kupilam miesiac temu... dwa dni temu bylo 75,5 a dzisiaj 74,3 :D wczoraj zaszalalm wypilam 5 h. czerwonych i 3 zielone no a zjadlam 2 tosty bo sobie pozwolilam i schabowego z ziemniakami tez se pozwolilam ale to tylko tyle co wczoraj zjadlam i looz :) zobaczymy co to bedzie za dwa tygodnie zeby tylko mi nie stanela... a po wyplacie jak si eprzeprowadze do rodzicow mama moja tez hce schudnac wiec bedziemy razem i bede robila kilka przepisow z diety dukana :)
 
oj dziewczyny ja też chyba się dołączę do tej grupy podukać, a szczególnie to chcę być tylko wsparciem dla męża - muszę go jakoś odchudzić bo przy 176cm przekroczył już setkę i nie na wygląd bardziej się uskarża jak na samopoczucie, więc mam nadzieję że będzie miał tyle samozaparcia by choć trochę schudnąć
 
Witam,jestem zainteresowana ciuszkami dla malucha rozmiaru 56 i 62
,bo chłopak
zostawił mnie samą i przeniosłam się do rodziców sami nie są bogaci
bo tata nie pracuje bo odmroził sobie obie dłonie i teraz nie jest za
ciekawie ,szukam osób mi życzliwych którzy choć trochę mi
pomogą,prześlij proszę zdjęcia
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Ala
Alusia - ta grupa wsparcia dotyczy diety, swoją sprawę przedstaw raczej na podforum: Możesz pomóc...zobacz

:-) U mnie 1 kg mniej po 2 dniach:tak: Od jutra II faza. Super dieta, jem 3 małe posiłki, dziennie i nie jestem głodna, nie podjadam między posiłkami, bo nie muszę;-)
Mam nadzieję, że nie dopadnie mnie kryzys i że przetrwam jakoś chrzciny:-D W menu na szczęście pieczone mięsa i surówki, ale też moje ulubione kluski śląskie:sorry: no i ciasta:sorry: ehhh....
 
mmm jak te racuszki wytgladaja pysznie mniam :)
a moja waga albo zwariowala albo sie popsula choc ja kupilam miesiac temu... dwa dni temu bylo 75,5 a dzisiaj 74,3 :D wczoraj zaszalalm wypilam 5 h. czerwonych i 3 zielone no a zjadlam 2 tosty bo sobie pozwolilam i schabowego z ziemniakami tez se pozwolilam ale to tylko tyle co wczoraj zjadlam i looz :) zobaczymy co to bedzie za dwa tygodnie zeby tylko mi nie stanela... a po wyplacie jak si eprzeprowadze do rodzicow mama moja tez hce schudnac wiec bedziemy razem i bede robila kilka przepisow z diety dukana :)
A nie przyszło Ci do głowy, że po prostu chudniesz?:tak: A z tą herbatą to faktycznie zaszalałaś:-D
 
cristalrose haha nie no przyszlo ale ze tak szybko hehe :)

mam swietny pomysl jak wezmie was na cos do chrupania :D otorz dzisiaj wynalazlam chipsy :D suszone marchewki o smaku papryki super :) ostro slodkie malo weglowodanow, bez dodatku cukru i z duza iloscia blonnika i jablka suszone chipsy z cynamonem :) mniam :) do filmu w sam raz szczegolnie jak maz wciska normalne chipsy :) boze dzisiaj stanelam na wadze i jak zobaczylam 73,8 to to mnie jeszcze bardziej zmobilizowalo :D
 
reklama
trzymam kciuki dziewczyny!!!

mnie sie na razie nie chce wziac za diete i ludze sie, ze mi te dodatkowe kg same spadna ;) no troche im pomagam, bo jednak ograniczylam znacznie slodycze i obiady tez robie pod meza, ktory jest na montignaku. od marca tez bede sie z nim dietowac ;)
 
Do góry