reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

mamolka współczuje choróbska Mikiego:( zdrówko dla malucha:*** !!!!
A na wypadające włosy polecam Belisse, mi naprawdę kiedys pomogła:tak:

Hannah fiuu ale figurka, marzę o takiej:-p no ale otrząsam się i chce przynajmniej taką jak na pierwszej twojej fotce:zawstydzona/y:;-)
 
reklama
hannah- fajnie schudłaś. A skąd efekt jojo - nie stosowałaś się do 4. fazy?? Pytam, bo mnie też się kilka razy udało coś tam zrzucić, ale powrót do "normalności" wiązał się niestety z powrotem do utraconych kg:dry:

No niestety. Tak się przebiałkowałam, że do tej pory nie mogę patrzeć na produkty które spożywałam podczas diety.
jakiś czas przestrzegałam proteinowego czwartku, ale szybko o nim zapomniałam. Jednak nie zyskałam tylu kilogramów co zgubiłam. Wróciłam do wagi którą zawsze miałam tzn sprzed ciązy, a dietę zaczynałam od troszkę wyższej niż przed ciążą, także nie byłam aż tak zawiedziona.

Do zestawu ćwiczeń na hula hop i szósteccze Weidera, dołonczyłam dzisiaj ABS.

I KONIEC ZE SŁODYCZAMI!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hannah - rozumiem. I trochę się też obawiam, że jak przyjdzie 4. faza to się rzucę na pizzę i słodycze, hehe. Postaram się podejść racjonalnie;-)
Hannah, skoro już przez to przechodziłaś, to dziel się dobrymi radami, może masz jakieś fajne przepisy albo patenty:sorry:
Ja dziś zrobiłam sernik, ale bardziej przypomina suflet i nie smakuje mi, więc muszę go zmodyfikować, albo zrobić dukanową wersję MOJEGO sernika, który wszystkich zachwyca (z sekretnym składnikiem, ofkors:tak:).
 
ja nie diecie dukana, ale dzisiaj widziałam jak w telewizji robią niskokaloryczny sernik i to było tak 400 twrożku, 4 białka, 4 łyżki cukru, wanilia białka ubijamy mieszamy serek z cukrem i tymi białkami i waniliąi do piekarnika na 20 minut przy temp 180 st. Wyglądało super chociaż nie wiem czy nie smakuje jak omlet... i było polane musem owocowym i jedna porcja miała 113 kcal
 
Myślę, że smakuje jak suflet :-D
JA dziś robiłam podobny (bez cukru oczywiście) i na 400g sera dałam 3 jaja i skrobię, a mimo to wyszedł mi suflet:confused2: Następnym razem dam 1 białko zamiast 3.
 
ja nie wiem kiedy Wy macie czas na cwiczenia ... jak jestem z Alicja, to nie ma szans, bo ona drzemie po 30-40 min i wtedy biore sie za rzeczy niezbedne typu obiad. potem wraca Nina i poswiecam jej czas. a jak wszystko juz jest zrobione wieczorem i male spia, to jest 22 i ja juz nie mam na nic sily :((((((
 
jeju dziewczyny mam w końcu spadek wagi już1kg w ciągu 2dni! ale muszę przejść z fazy 1 na 3 bo ja jeszcze karmię, a przeczytałam że tylko ta faza 3 jest wtedy dopuszczalna:zawstydzona/y:
ale postanowiłam że będę powoli wzmacniać mięśnie brzucha ćwiczeniami wg wskazań TamiLee (płytę kupiłam razem z herbatką odchudzającą 2 lata temu w biedronce) - przed tą ciążą stosowałam i sprawdziły się, a czasu na nie nie trzeba wiele - 15 min dziennie już daje efekty, a tyle to mi dziecko nawet na macie obok poleży
 
gufi
świetnie cię rozumiem. Moja drzemie po 20 min i to daje w sumie ok 3 drzemki dziennie. Godzina, półtorej i już się wysypia w dzień. Za to idzie spać o 18:00 bez żadnego ale. Jest jeszcze Hania która jest wulkanem energii. Nie śpi w dzień od kiedy skończyła roczek, ale też odzie spać o 19:00, także mam długie wieczory. Siedzimy w trójeczkę w domu i mam z nimi zajęcie na okrągło.
 
reklama
Hej.
U mnie też kolejny 1kg na minusie:-)
Znalazłam angielskojęzyczną wersję strony Dukana, więc jak nie chce się męczyć z tłumaczeniem fr., to podaję link: Reserved access
Pytania są takie same. Na tej stronie podajecie nazwę użytkownika i pożądaną wagę, tylko najpierw trzeba zmienić jedn. na kg. i GO.
 
Do góry