reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia

Ja już chyba dojrzałam do przejścia na dietę. Kończę karmić i od września biorę się ostro za siebie. 8 minut ćwiczeń dziennie na brzuch średnio mi pomaga... Szwagierka dietetyczka ułoży mi jadłospis i mam zamiar zrzucić w miesiąc albo dwa (żeby nie za szybko) 5 kg. Jestem 0,5 kg poniżej wagi ciążowej, ale "powinnam" ważyć 5 kg mniej. I chcę to osiągnąć, bo zdaję sobie sprawę z tego, że po każdej kolejnej ciąży będzie mi coraz trudniej wracać do formy, więc chcę startować z niższego pułapu. Do diety dodam cały czas swoje ćwiczenia plus rower minimum dwa razy w tygodniu (więcej chyba nie dam rady czasowo), zastanowię się też nad jakimś fitnesem. A jak zajdę w ciążę, to się na 100% zapiszę na zajęcia dla ciężarnych, żeby się nie zastać znowu :/
 
reklama
Drożdżówki są zdrowe i pożywne :D Ale to jest nic, ostatnio nie piekę drożdżówek, bo mam smaka na browniesy...:/
Poza tym to ta dieta to nie taka dieta klasyczna eliminacyjna. Można w niej naprawdę dużo jeść, ważne są porcje i rozkład posiłków w ciągu dnia. Więc może uda się nawet coś smacznego przemycić :D
 
Myślę czy by nie spróbować jednak Dukana:sorry:. Tylko ja bez pieczywa to ...chyba nie dałabym rady, także jakbym mogła prosić o sprawdzone przepisy na dukanowskie pieczywo. Wypróbuję i się wtedy zobaczy:-p
 
krolcia ja robie bardzo prosto:)
ze 3-4 łyzki otrąb pszenych
ze 3-4 łyżki otrąb owsianych
jajko
2-3 łyżki serka nat.President badż innego z zawartością tłuszczu do 4%
przyprawy np sól, pieprz, oregano, bazylia, podpieczona na teflonie cebulka
Z tego wychodzi mi 5,6 kromeczek wkładam do piekarnika na 180 st. na ok 30 min.
 
krolcia ja dzisiaj już drugi dzień na dukanie. Zamówiłam już na all kilka rzeczy. Otręby takie zwykłe akurat są w sklepie stacjonarnym, ale ja kupiłam też takie mielone. Zamówiłam maizenę, słodzik, mleko w proszku odtłuszczone (też jest w sklepie) i błonnik.
 
krolcia ja dzisiaj już drugi dzień na dukanie. Zamówiłam już na all kilka rzeczy. Otręby takie zwykłe akurat są w sklepie stacjonarnym, ale ja kupiłam też takie mielone. Zamówiłam maizenę, słodzik, mleko w proszku odtłuszczone (też jest w sklepie) i błonnik.
Matko! A na co to wszystko:szok:? Słodzik nie potrzebny bo mogę pić gorzkie, a mazeina? mleko w proszku? :eek:
 
reklama
krolcia spróbuj bo warto:tak: zobaczysz bedziesz zadowolona tylko poczytaj wnikliwie o diecie.
A słodzik bedzie ci kochana potrzebny, zobaczysz i to na pewno nie do herbaty;-)

olcia podaj linka do tego sprzedawcy:-)
 
Do góry