reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gruszka...albo jeszcze coś innego...

rubi

wakacyjna mama ;-)
Dołączył(a)
18 Październik 2008
Postów
5 167
Miasto
O'le ;-)
Witam ;-)

nikt tu jeszcze niczego nie napisał ale co tam... będę pierwsza ;-)

mam figurę gruszki :-( góra rozmiar 38 a dół...40/42 a czesem nawet 44 (zależy od rozmiarówki) :szok: różnica spora :-(

no i pytanko ;-) jakie fasony? mateiały? kolory? desenie?

z góry dziękuję za odpowiedz ;-)
 
reklama
Kochana gruszko,
gratuluję, jesteś moją pierwszą rozmówczynią na tym forum. Figura gruszki, czyli biodra szersze od ramion to bardzo typowy kształt, możesz wyglądać bardzo atrakcyjnie pod warunkiem, że będziesz się stosowała do pewnych zasad: noś ubrania, które będą kierowały oko na górną część twego ciała lub na nogi, czyli wzorki, mocne kolory, drapania, błyszczenia.... na górę. Spódnica lub spodnie w kolorach neutralnych, nie przyciągających wzroku, również bez dodatkowych zdobień. Pamiętaj aby ubrania nie opinały się na pupie - to bardzo pogrubia, koniecznie podkreśl talię. Fasony spódnic - delikatna linia A (sztywniejsze tkaniny, np. jeans). Sukienki - odcinane w pasie z paseczkiem, mogą być z szyfonu na lato, góra dopasowana - dół opływający seksownie pupę (pamiętaj nie noś obcisłych majtek, wpinających się w pupę, najlepsza jest bielizna bezszwowa. Jeśli sukienka ma dłuższe rękawy koniecznie odsłoń nadgarstki, no i pamiętaj - odsłaniamy dekolt. Żakiety/bluzki - długość nad biodra, możesz sobie pozwolić na usztywnione ramiona, buwki, przymarszcze - wszystkie te zabiegi zniwelują różnicę pomiędzy biodrami i ramionami, pamiętaj jednak - nie zakładaj bardzo lużnych lejących topów lub żakietów - będziesz w nich wyglądała jak w worku. Spodnie - luźne nogawki i lekko podwyższony stan. Niech będą lekko dopasowane tam, gdzie biodra są najszersze i opadają luźno do dołu, luźne proste nogawki wyszczuplą cię od dołu. Nie kupuj spodni z naszywanymi patkami z tyłu ani z zaszewkami. Idealne jeansy dla ciebie - w ciemnym kolorze, lekko rozszerzone nogawki. W pasie nieco wyższe z tyłu niż z przodu, spore kieszenie na pupie. Generalnie unikaj szerokich, luźnych, workowatych kształtów "bez talii". Pamiętaj, masz idealną figurę do podkreślania kobiecych kształtów, nie bój się kolorów - czarny jest nudny i w twoim wypadku wcale nie wyszczupla
pozdrawiam
Iza
 
Ostatnia edycja:
dzięki za linki z podpowiedziami :-) :tak:
niestety z sukienkami i spódnicami to też mam problem... w sumie mam kilka spódnic ale maxi bo oprócz szerokich bioder mam tez bardzo grube nogi :-( :no: chowam je jak tylko się da :-(
 
no więc, nogi. Moim zdaniem można je pokazać - w mądry sposób. Spódnice i sukienki muszą kończyć się w najszczuplejszym miejscu pod kolanem no i przydałyby się wtedy jakieś buty na obcasie - jak wiesz one świetnie wyszczuplają nogi. Sukienka w przykładzie jest za krótka ale fason - ok. Sukienki, które są wąskie na górze - luźne na dole - to fason dla ciebie. Na zdjęciu, które mi przesłałaś nie podkreślasz swoich atutów - zamiast ładnego dekoltu - golf, zasłaniający wszystko. Spodnie - zwężane do dołu - podkreślają masywne uda. Przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post:tak:
Pamiętaj podkreślaj górną część ciała - to twój atut i tuszuj dół. Zadanie do domu! prześlij mi zdjęcie w ciuchach zgodnie ze wskazówkami:biggrin2:
pozdrawiam
Iza
 
Dzięki ;-)

zadanie odrobie za kilka dni bo dzis mi obrabiaja okna w domu = mam jeden wielki sajgon :wściekła/y::no:

a fotka byla robiona specjalnie w takich ciuchach zeby bylo widac co i jak :-)
 
reklama
Rubi,
sukienka jest dobra, pamiętaj jednak aby długość była dostosowana do twoich nóg, tak jak pisałam wcześniej. Moim zdaniem kolor niebieski będzie dla ciebie. Miłej zabawy
Iza
 
Do góry