reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg wysokie a brak zarodka

Madziulamadziula91

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2019
Postów
17
Hej dziewczyny. W piątek byłam na USG gdzie było widać tylko pusty pęcherzyk a B-hcg z tego dnia wynosiło 14000mlU/ml. Ogólnie beta rośnie bardzo ładnie
7.03 - 3100
9.03 - 6900
11.03 - 14 000
Ale ja nie mam żadnych objawów ciąży oprócz trochę twardszych piersi niż zwykle.

Ostatnia miesiączka była 3.02..
Nie wiem co myśleć o tym pustym pęcherzyku :( bardzo się martwię bo czytałam,ze z takim HCG powinno już być coś widać. Napiszcie proszę jak to było u was.
 
reklama
Zarodek z sercem widać przy becie ponad 20 tyś- u mnie było to przy becie 30 tyś. 😉 wcześniej bardzo rzadko widać zarodek. Poczekaj cierpliwie na kolejną wizytę. A objawy nie muszą być na tak wczesnym etapie, jeszcze będziesz miała ich dosyć. 😉
 
Hej dziewczyny. W piątek byłam na USG gdzie było widać tylko pusty pęcherzyk a B-hcg z tego dnia wynosiło 14000mlU/ml. Ogólnie beta rośnie bardzo ładnie
7.03 - 3100
9.03 - 6900
11.03 - 14 000
Ale ja nie mam żadnych objawów ciąży oprócz trochę twardszych piersi niż zwykle.

Ostatnia miesiączka była 3.02..
Nie wiem co myśleć o tym pustym pęcherzyku :( bardzo się martwię bo czytałam,ze z takim HCG powinno już być coś widać. Napiszcie proszę jak to było u was.
A czy był pęcherzyk żółtkowy?
U mnie przy becie 10tys był pęcherzyk ciążowy + pęcherzyk żółtkowy. Bez widocznego bicia serca i zarodka
 
reklama
Do góry