reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik b HCG

Pojechałam dzisiaj na betę 43,970 taki oto wynik więc spadło po ostatnim 78, 400 krwawienie nie zatrzymało się więc chyba nic z tego🥴😔 jutro idę do gina... Pewnie mi powie że dałam czadu z tymi badaniami.... Ponieważ ja mam takie cykle 35 - 45 dni, a jak się widzieliśmy jak miałam pęcherzyk to nie pękł i gin mówił że owulacji już nie będzie więc nie wiem czego oczekiwałam ....cudu? Trochę mi smutno-zrobilam sobie tylko nadzieje... 😔 Trzeba chyba nie szaleć z tymi testami i z betą w moim przypadku jak się ma takie cykle... Dajcie jakieś wsparcie😥
Bardzo mi przykro. Tule. Wiem, że to pewnie marne pocieszenie w tej chwili, ale pomyśl sobie o Tym, że ta owulacja jednak była. Trzymaj się kochana. Na pewno uda ci się jeszcze zajść w upragnioną ciążę ❤️
 
reklama
Dziewczyny co myślicie.....22.09 ciałko żółte widoczne w jajniku podczas USG, endometrium bardzo ładne, owulacja w takim razie była plus minus 20.09, wynik progesteronu 7 dpo to 9,5 aktualnie jest 30 dzień cyklu ale u mnie przy cyklach 40-50 dni i owulacji w 20 dc to jeszcze jestem chyba w lesie co nie?
 
Dziewczyny co myślicie.....22.09 ciałko żółte widoczne w jajniku podczas USG, endometrium bardzo ładne, owulacja w takim razie była plus minus 20.09, wynik progesteronu 7 dpo to 9,5 aktualnie jest 30 dzień cyklu ale u mnie przy cyklach 40-50 dni i owulacji w 20 dc to jeszcze jestem chyba w lesie co nie?
14 dpo idź na betę. Wynik będzie wiarygodny. 10 dpo mogło jeszcze nie być implantacji.
 
Tak naprawdę nie chcę sobie robić znowu nadziejo bo dobija to wszystko, w pracy kanał najlepiej by było właśnie zajść w ciążę i zniknąć na trochę a tu co miesiąc rozczarowanie i tak sobie założyłam że nie będę się spieszyć z testami miałam zrobić najwcześniej ok 10.10 żeby było naprawdę wiarygodne. A ten progesteron nie za mały trochę?
 
Tak naprawdę nie chcę sobie robić znowu nadziejo bo dobija to wszystko, w pracy kanał najlepiej by było właśnie zajść w ciążę i zniknąć na trochę a tu co miesiąc rozczarowanie i tak sobie założyłam że nie będę się spieszyć z testami miałam zrobić najwcześniej ok 10.10 żeby było naprawdę wiarygodne. A ten progesteron nie za mały trochę?
Z tego co wiem 7-8 dpo powinien wynosić ok 10 lub więcej.
 
Hejo 😁 mój poranny test w 36 dniu cyklu ,15 dni po owulacji 🙄🙄🙄???
 

Załączniki

  • IMG_20211004_063532.jpg
    IMG_20211004_063532.jpg
    443,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Do góry