reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg wysokie a brak zarodka

Hej dziewczyny. W piątek byłam na USG gdzie było widać tylko pusty pęcherzyk a B-hcg z tego dnia wynosiło 14000mlU/ml. Ogólnie beta rośnie bardzo ładnie
7.03 - 3100
9.03 - 6900
11.03 - 14 000
Ale ja nie mam żadnych objawów ciąży oprócz trochę twardszych piersi niż zwykle.

Ostatnia miesiączka była 3.02..
Nie wiem co myśleć o tym pustym pęcherzyku :( bardzo się martwię bo czytałam,ze z takim HCG powinno już być coś widać. Napiszcie proszę jak to było u was.
Hej. Ja na wizycie w 4 tygodniu mialam bete 2200( nie robie przyrostow ze wzg.na to, ze nawet przy prawidlowo przyrastajacej poronilam). Jeden lekarz ze super sprzetem widzial pecherzyk ciazowy, zoltkowy i zarodek( bez echa serca- powiedzi, ze moglby juz widziec z echem..ale jeszcze nie musial).... Dwa dni pozniej na sorze ( slaby sprzet( znam go z poprzedniej ciazy) widzieli pecherzyk ciazowy, zoltkowy- badanie trwalo z 5 sek. - mialo na celu wykluczyc poronienie dla mojego spokoju. Jednak w tramcie tego badania zarodka nie widzieli. Czytalam chyba juz setki roznych historii i czasem moze byc tak, ze zarodek moze sie nagle pojawic z pieknie bijacym serduszkiem. Co do objawow to w ogole sie tym nie przejmuj. Ja nie mialam teraz na poczatku zadnych...a obecnie nie ma dnia kiedy bym nie wymiotowala nawet na mysl o czyms.
 
reklama
U mnie przy 19000 nie było zarodka, jedynie pęcherzyk żółtkowy. Dwa tygodnie pozniej był już kilku mm zarodek z bijącym serduszkiem
 
Hej dziewczyny. W piątek byłam na USG gdzie było widać tylko pusty pęcherzyk a B-hcg z tego dnia wynosiło 14000mlU/ml. Ogólnie beta rośnie bardzo ładnie
7.03 - 3100
9.03 - 6900
11.03 - 14 000
Ale ja nie mam żadnych objawów ciąży oprócz trochę twardszych piersi niż zwykle.

Ostatnia miesiączka była 3.02..
Nie wiem co myśleć o tym pustym pęcherzyku :( bardzo się martwię bo czytałam,ze z takim HCG powinno już być coś widać. Napiszcie proszę jak to było u was.
I jak u Ciebie autorko?
 
Do góry