reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Help bo zwariuje !!!!!

Carola320

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
56
Dziewczyny nie wiem już co robić sądzić przy dolnych pierwszych ząbkach tak nie miałam a teraz przy dwóch górnych już widać że się przebiły jest masakra jest ciągły płacz marudzenie i przeraźliwy przeraźliwy pisk nie do zniesienia bo aż doktorka była w szoku 😔 wyjście do toalety graniczy z cudem nie mówię już o jedzeniu czy piciu na rękach płacz zabawa 2 minuty ja jestem załamana on nigdy tak nie piszczał nie krzyczał 😔😔. Czy to naprawdę od tych zębów ??.
 
reklama
Skoro się przebiły to nie powinno już być takiego problemu 🤔
W jakim sensie piszczy i krzyczy? Widać że cierpi i płacze? Moge ci wysłać film jak piszczy moja 11 msc córka.. Cały blok ja słyszy a to jest jej zabawa 🤷‍♀️
 
Skoro się przebiły to nie powinno już być takiego problemu 🤔
W jakim sensie piszczy i krzyczy? Widać że cierpi i płacze? Moge ci wysłać film jak piszczy moja 11 msc córka.. Cały blok ja słyszy a to jest jej zabawa 🤷‍♀️
Ząbki tzn białe już widać nawet doktorka potwierdziła że już słyszała ząbki jak badała gardło jak płacze to przy tym przeraźliwie piszczy i krzyczy ale np. gdy jest na macie to też potrafi piszczeć i krzyczeć nie płacząc przy tym poprostu tłumaczę sobie że chyba ćwiczy głos albo odkrył że może sobie krzyczeć tylko serio sąsiedzi to chyba myślą że ja się nad nim znęcam bo czasami takie mam wrażenie ...
 
Skoro się przebiły to nie powinno już być takiego problemu 🤔
W jakim sensie piszczy i krzyczy? Widać że cierpi i płacze? Moge ci wysłać film jak piszczy moja 11 msc córka.. Cały blok ja słyszy a to jest jej zabawa 🤷‍♀️
Czasem boję się że mój synek przeze mnie stał się może nerwowy 😔😔😔 i to moja wina 😔
 
Czasem boję się że mój synek przeze mnie stał się może nerwowy 😔😔😔 i to moja wina 😔
Jeśli nie krzyczysz po dziecku to dlaczego miałby być nerwowy? Takie dzieci doświadczają nowych emocji których nie rozumieją i nie mogą sobie z nimi poradzić.
Piskii i krzyk nie zawsze oznaczają zle emocje. Tak jak napisałam, moja córka krzyczy na siebie w lustrze i świetnie się przy tym bawi 🥴
 
Jeśli nie krzyczysz po dziecku to dlaczego miałby być nerwowy? Takie dzieci doświadczają nowych emocji których nie rozumieją i nie mogą sobie z nimi poradzić.
Piskii i krzyk nie zawsze oznaczają zle emocje. Tak jak napisałam, moja córka krzyczy na siebie w lustrze i świetnie się przy tym bawi 🥴
Czasem się wkurzę ale wtedy zamykam się w łazience liczę do 20 by złość przeszła mam ciężki okres walka w sądzie przede mną rozprawy i ciężko czasem i mam wrażenie że mój synek na tym cierpi brakuje czasu doba za krótka ...ale może masz rację poobserwuje jeszcze ...przeczekam ale strasznie się denerwuje tym że czytam że niektóre dzieci w tym wieku 10 miesięcy robią papa itp a mój synek nie a próbuje różnych rzeczy już żeby go zaciekawić zabawić 😔 nie wiem może przesadzam
 
Pytanie czy dziecko płacze i piszczy bo boli czy po prostu nauczył się piszczeć i drze jadaczkę. Niektóre dzieci też bolą dziąsła kiedy ząbki już się przebiły i rosną. Tak w sumie jak ja mam od 20 lat z ósemkami, już są ale bolą jak im się przypomni że mają rosnąć. To prawda również że dzieci czują nasz stres i nerwy, a ten Ci w życiu towarzyszy.
Rozwój dziecka to kwestia indywidualna i proces dokładnie zaprojektowany pod konkretne dziecko, porównywanie ich nie ma najmniejszego sensu a rodzi niepotrzebną frustrację.
 
To, ze jedne żeby już mu wyszły, nie oznacza, ze inne gdzieś się tam nie przebijają. Dziąsła mogą bolec nawet wtedy, kiedy jeszcze nie ma śladu, ze coś będzie wychodzić.
Podbije pytanie powyżej, piszczy bo go boli, czy piszczy bo się nauczył i mu się to podoba. Mój Bułek tez miał okres ze z delfinami próbował rozmawiać ale samo mu przeszło.
 
Podawałas paracetamol ? Czy jest wtedy lepiej ? Jeśli to ból powinna wtedy nadejść ulga.
Przy zębach to moja raczej płakała, była marudna, nie chciała jeść. Piski to etap, który chyba każda z nas przechodziła, ale nie ma nic wspólnego z bólem.
 
reklama
To, ze jedne żeby już mu wyszły, nie oznacza, ze inne gdzieś się tam nie przebijają. Dziąsła mogą bolec nawet wtedy, kiedy jeszcze nie ma śladu, ze coś będzie wychodzić.
Podbije pytanie powyżej, piszczy bo go boli, czy piszczy bo się nauczył i mu się to podoba. Mój Bułek tez miał okres ze z delfinami próbował rozmawiać ale samo mu przeszło.
Sama już nie wiem gdy płacze to puszczy ale no gdy jest na macie i się bawi też piszczy 🤷 czy popristu tak robi bo się nauczył czy go boli ...
 
Do góry