reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

hemoroidy:(

reklama
ja też miałam problem hemoroidów po porodzie.Znajoma poleciła czopki Avenoc(homeopatyczne) i pomogły! wzięłam chyba 3 lub 4 i jak ręką odjął. Do tej pory nic nie dokucza-jestem 5 miesięcy po porodzie.Polecam te czopki

:-):-):-)
 
Tak się cieszyłam, że chociaż z tym problemów nie ma. Zostało już tak niewiele i oczywiście musiały się pojawić. Ja Was błagam dziewczyny pomocy, bo już mnie brzuch tak boli, że ledwo chodzę. Nie pomaga picie dużych lości płynów, ani jabłuszka z rana, ani inne warzywa i owoce w ilościach sporych. Wiem, że herbatek stosowac nie wolno, a czopki? Pomocy :-(
 
a próbowałaś kefir albo maślankę? możesz też zjeść na czczo jabłko z kilkoma łyżkami oliwy
 
Jedz suszone morele i pij oliwe z oliwek 1 łyżka dziennie ochydne ale skuteczne.To rada od położnej ja leżałam plackiem 6 tygodni na podtrzymaniu w szpitalu na zaparcia podawali mi do picia parafine -to było okropne .Dopiero położna powiedziała co mam robić i skończyły się problemy
 
Mnie zaparcia męczyły cały 3 trymestr :no: Polecam suszone śliwki i morele, buraczki, oliwe, dużo płynów i otręby (wrzuć dużą łyżkę do jogurtu - to mi chyba najbardziej pomogło). Jeżeli to wszystko nie przyniesie ulgi to możesz użyć czopka glicerynowego ale nie za często. A na kibelku pochylaj się trochę do przodu, żeby zmiejszyć ucisk na jelita. Trzymam kciuki, żeby Cię szybko puściło.
 
Em czopki glicerynowe mozesz brac ja jak lezalam na patologi to mi dawali tak ze bez obaw
zdjcie004ib5.jpg




 
Ja z doświadczenia wiem,że na zaparcia dobrze działają śliwki suszone.Wieczorem 4-5 śliwek zalewam wrzątkiem i przykrywam.Rano zjadam śliwunie,wypijam"kompocik".Dodatkowo łyżkę siemienia lnianego także zalewam wrzątkiem i parzę 30 min.Połykam wszystko i tak 3 razy dziennie.Naprawdę działa choć nie jest pyszniutkie.
 
u mnie działają gruszki i kiwi nie jedna ale tak ze 3 najmniej. Jeśłi juz jest źle to czopki glicerynowe .. (tez w szpitalu dostawałam).

Zaparcia sa okropne ..wzdęcia tyż ble! Dlaczego my kobiety tak mamy pod górkę ? ;-)
 
reklama
Wielkie dzięki dziewczyny. Na szczęście obeszło się bez czopków. Zjadłam mase rodzynek, jogurt z otrębami, wypiłam karton soku pomidorowego i poszło ;-)

Na wszelki wypadek wszystkie rady zapamiętuję
 
Do góry