reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

U nas mega przyrost 🤪
W poniedziałek waga 2255 g. Byłyśmy tez w szpitalu od środy i dziś już w domku. Mała miała niedokrwistosc i bezdechy 3x w ciągu 2 dni i zdecydowali się na przetoczenie krwi. Niebo a ziemia teraz. Mała nie jest blada,bardziej aktywna i chętniej je 😃 na razie nie są to zawrotne ilości ale na raz jest to już 70-90 ml gdzie jeszcze tydzień temu było 40-60. Waga dziś przy wypisie 2470 g także mega przyrost w ciągu tych kilku dni. W poniedziałek mamy kontrole u neonatologa na zaspie oraz dodatkowa morfologię.
Psychicznie jak miałam z nią zostać w szpitalu to tragedia,jeszcze było wątpliwe czy wyjdziemy bo miała katarek i jakieś zmiany na płucach,jak to usłyszałam to aż się popłakałam z bezsilności. Koniec końców wyszło ze zmiany są od urodzenia i żadna infekcja się nie rozwija wiec dziś był wypis i od razu ulga 😃

Trzymam kciuki żeby coś ruszyło 🙏🏻 No i czekam na zdjęcie tego małego królewicza ❣️
Napisz mi proszę czy z uwagi na wcześniactwo macie zaleconą suplementację żelazem ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) Dziś rano zaczęły mi odpływać wody ze brązowo krwistym śluzem z szyjki, jestem na porodówce. Brak skurczów. Czekamy czy się akcja rozwinie, jak nie, to będą indukować. 3majcie kciuki, dziś się spotkam z małym ❤️❤️❤️
Trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞trzymaj się kochana. Czekamy na wieści ❤️❤️🥰🥰
 
Dzięki kochane :) Akcja zakończyła się gwałtownym cc ratującym życie. Poznajcie Noela ❤️ 60 cm, 3315 g, 10/10 💙
IMG_20210920_090649.jpg
 
Dzięki kochane :) Akcja zakończyła się gwałtownym cc ratującym życie. Poznajcie Noela ❤️ 60 cm, 3315 g, 10/10 💙Zobacz załącznik 1318814
Piękny skarbuś ❤️❤️❤️o ja kochana biedna co musiałaś przejść. Ale skarb jest już z tobą ❤️❤️❤️ kurcze cc ratujące życie synka? Zawału bym tam dostała 😢😢😢jak będziesz miała ochotę i siłę napisz 😘😘zdrówka dla was 😘😘😘
 
reklama
Piękny skarbuś ❤️❤️❤️o ja kochana biedna co musiałaś przejść. Ale skarb jest już z tobą ❤️❤️❤️ kurcze cc ratujące życie synka? Zawału bym tam dostała 😢😢😢jak będziesz miała ochotę i siłę napisz 😘😘zdrówka dla was 😘😘😘
Hej Kochana ❤️ dramatyczna akcja, ale syn zdrowy 😊 był owinięty pępowiną wokół szyi, a skurcze ciągnęły pępowinę niczym sznurek i zaciskały ją na jego szyi. Tracił tętno, z każdym skurczem spadało poniżej 50 😭niestety skurcze po indukcji są okropne, nie ma między nimi przerw więc był podduszany non stop. Kończę swoją karierę porodową, moje ciało ewidentnie się do tego nie nadaje. 😁Teraz czekamy na Ciebie 😊jak się czujesz, który tydzień? Jak Basia? ❤️😍
 
Do góry