reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna.

Kurczę dziewczyny, może ktoś odpowie . Mi mój wstrzykuje heparyne w brzuch jakiś czas i niby wszystko okej ale czuje jakby brzuch był opuchniety twardy jakby nie mój. Też tak miałyscie? Dodam że nigdy nie byłam super płaska A w ciąży narazie mam ogólny jadlowstret więc dania tez są zmniejszone, a czuje jakbym była taka napęczniała....
Hej. A nie masz problemu z zaparciami? Mi np wtedy brzuch taki mega twardy się robił. Niestety mam to samo też mi się. Nie chce jeść od wszystkiego mnie odrzuca ale jem na siłę żeby maluszkowi dostarczyc wszystko 😃 w którym tyg jesteś?
 
reklama
Kurczę dziewczyny, może ktoś odpowie . Mi mój wstrzykuje heparyne w brzuch jakiś czas i niby wszystko okej ale czuje jakby brzuch był opuchniety twardy jakby nie mój. Też tak miałyscie? Dodam że nigdy nie byłam super płaska A w ciąży narazie mam ogólny jadlowstret więc dania tez są zmniejszone, a czuje jakbym była taka napęczniała....
Hej. A nie masz problemu z zaparciami? Mi np wtedy brzuch taki mega twardy się robił. Niestety mam to samo też mi się. Nie chce jeść od wszystkiego mnie odrzuca ale jem na siłę żeby maluszkowi dostarczyc wszystko 😃 w którym tyg jesteś?
 
Hej właśnie dalej ten brzuch dziwny jakiś, właśnie się dziś zastanawiałam czy się zaokraglil czy on spuchniety jest czy po prostu za dużo słodkiego xd( od czekolady mnie nie odrzuca niestety ) to koniec 11 tyg , apetyt trochę wrócił bo też stres trochę mniejszy. I dziś pierwszy raz od x czasu zjadłam mięsko 😁 i chyba wszystko ok , usg 8 gru miałam A następne po nowym roku i chyba zrobię bete przed świętami bo z musu będziemy musieli powiedzieć ludziom dlaczego się nie alkoholizuje i nie palę :-) A zaskoczyło odrazu po poronieniu więc trochę 3malismy to dla siebie .A Ty jak tam?
 
Kurczę dziewczyny, może ktoś odpowie . Mi mój wstrzykuje heparyne w brzuch jakiś czas i niby wszystko okej ale czuje jakby brzuch był opuchniety twardy jakby nie mój. Też tak miałyscie? Dodam że nigdy nie byłam super płaska A w ciąży narazie mam ogólny jadlowstret więc dania tez są zmniejszone, a czuje jakbym była taka napęczniała....
Hej. Też tak miałam przy pierwszych zastrzykach, które mi robił mąż. Po prostu za szybko wtlaczal i to się nie rozchodzilo tylko nawet jak miałam rano robione to wieczorem jeszcze było takie twarde. Moze tez dlatego, ze do oporu robil i wpadalo troche powietrza 🤷‍♀️Potem zaczęłam sama robić według tego jak sama czuje, że jest ok i problemu nie ma. Zostawiam tez powietrze w strzykawce.
 
Boże kobiety, mamy XXI wiek, a ludzie są tak niedoedukowani, aż żal tego czytać... zastrzyki typu clexane, neoparin można wykonać na każdej części ciała, gdzie znajduje się tkanka tłuszczowa. Jeżeli chodzi o brzuch musi być zachowana odległość min. 2cm od pępka! I najważniejsze! Nie usuwa się pęcherzyków powietrza z ampułko-strzykawki! Ten pęcherzyk powietrza, który powinien być na gorze strzykawki podczas podawania działa jak korek, aby lek nie wypłynął! Ludzie ogarnijcie się i skończcie czytać te bzdety w internatach!
 
Do góry