reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Herbatki hipp ??

MamaTygrysa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2007
Postów
20
Moje dziecko przestało LUBIĆ mleko z butelki. Pije Bebilon Pepti. Jak był przeziębiony to dosypałam mu herbatki hipp na przeziębienie do mleka bo samej nie wypije. Czasem ma takie dni, że mógłby nie jeść a wystarczy dosypać herbatki i mleko znika błyskawicznie. Zastanawiam się ile razy na dzień mogę tak robić i co robić jak jest protest i nie chce jeść mleka. Protest trwa czasami 2 dni a potem jak reką odjął :confused:. Uprzedze pytania: nie karmie piersią bo nie mogę. Herbatkę do mleka zaleciła pani doktor.
Pomocy :wściekła/y:
 
reklama
Sądze,ze skoro sama pani doktor zaleciła Ci dodawanie herbatki do jedzenia to chyba nie ma zadnych przeciwskazan i dziecku nic nie bedzie!Może sproboj zmienic mleko na inne!?!
Ja naszczescie nie miałam takich problemów z małą,bo od samego początku karmie ja piersia!Jedynym jej mankamentem było to,ze nie tolerowałam butelki ani herbatki,ani moje mleczko tylko cycek,ale za to teraz mam zdrową 8 miesieczna dziewczynke.
zycze powodzenia i głowa do góry.
 
a Twoje dziecko ma lergie ze pije bebilon pepti? Moje dziecko z tych herbatek to pije tylko i wylacznie koper wloski (innych nie lubi)...jak byla przeziebiona to wymieszalam jej ten koper wloski razem z ta na przeziebienie i poszlo bez problemu.
A probowalas doslodzic mleko glukoza? moze wtedy pojdzie?a jesli dzidzia nie ma skazy, to moze sprobuj podac jej np. Nan HA ? ma nieco lepszy smak...
 
Nocka. Bebilon pepti to nie jest na alergie.Tylko Bebilon hiperalergiczny sojowy nie ma tam meczka krowiego.A Bebilon pepti jest na mleczku krowim.To takie małe sprostowanie.Herbatki z Hipp polecam,maluchy je uwielbiają.Jeszcze są dobre herbatki Plantex antykolkowe.:happy:
 
Nocka. Bebilon pepti to nie jest na alergie.Tylko Bebilon hiperalergiczny sojowy nie ma tam meczka krowiego.A Bebilon pepti jest na mleczku krowim.To takie małe sprostowanie.Herbatki z Hipp polecam,maluchy je uwielbiają.Jeszcze są dobre herbatki Plantex antykolkowe.:happy:

przy skazie podaje sie wlasnie bebilon pepti. MOja corka ma skaze i po tym mleku nie ma uczulen.Owszem jest w nim mleko krowie ale zmodyfikowane i w baaaaaardzo malej ilosci (takiej ktora nie daje uczulen). W aptece mozna go kupic na recepte ze znizka 50% jako lek.
 
Asia po prostu BEBILON. Mój synek miał skazę białkową i przeszliśmy przez wiele rodzajów mlek.. w końcu pediatra zalecił mu bebiko HA..ale położna która do nas przychodziła powiedziała, że nie ma sensu pakować dziecko od maleńkiego w HA lepiej spróbować zwykłego bebilona bo to mleko bardzo wiele dzieci od chociażby skazy uratowało. U nas tak jest.. jak przez pierwszy miesiąc przeszliśmy przez 4 rodzaje mlek tak teraz a moje dziecko ma już pół roku tylko bebilon stosujemy i jest wszystko git!
 
reklama
a ja dziwaczka odzwyczaiłam właśnie córkę od herbatek - pije wodę :-) po co mam ją bombardować cukrem???
 
reklama
Do góry